IL VIAGGIOLO

Itálie, Toskánsko, Foiano della Chiana

IL VIAGGIOLO

  Itálie, Toskánsko, Foiano della Chiana
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

starý veknovský dům, který prošel rekonstrukcí, při které byl zachován původní charakter toskánkské architektury. Místo je vhodné na dovolenou plnou odpočinku a relaxace v malebné toskánské krajině s výhledem na krásné údolí s množstvím vinic a olivových hájů. Můžete obdivovat stará města a hrady, které jsou bohaté na historii a tradici.

Ubytování

vila je elegantně a vkusně zařízena, s vybaveným kuchyňským koutem, myčkou, mikrovlnou troubou, kávovarem, TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), žehličkou, žehlící deskou. K dispozici je prádelna. IL VIAGGIOLO 9: (160 m2, max. 9 osob, dvoupodlažní apartmán) v přízemí - denní místnost s kuchyňským koutem, krbem a rozkládácím lůžkem, ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, SPR+WC. Na 1.poschodí - denní místnost s kuchyňským koutem, krbem, dvě dvoulůžkové ložnice, ložnice s jedním lůžkem, 2 x SPR+WC .

Postýlka

na vyžádání do 3 let, nutné objednat při rezervaci, zdarma.

Služby

zahrada se zahradním nábytkem, bazén (5x10 m, hloubka 140 cm, otevřený od 4/5 do 21/9), gril.

Parkování

u vily (místo je kryté).

Vzdálenost od centra

Marciano della Chiana 3 km, Foiano della Chiana 3 km.

Zvíře

povoleno, na vyžádání, 5 €/den.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytovaní, závěrečný úklid, lůžkoviny a ručníky, plážové osušky.

Základní cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky v místě pobytu: topení 5 €/m3, dřevo na topení 15 €/100 kg. Kauce: 250 €.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Toskánsko
  • Místo dle CK: Foiano della Chiana

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 755 513
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

IL VIAGGIOLO
  Itálie, Toskánsko, Foiano della Chiana

Cena od
2 079 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 755 513

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
18 705 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč