Termín:
19. 4. – 28. 4. 2018
Počet dní:
10 (čt – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Původní cena:
51 090  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha: Iloha hotel se nachází 300 m od moře na západním pobřeží Reunionu, má nádherný výhled na pláž Saint Leu. Do 5 km od hotelu naleznete muzeum nebo botanickou zahradu.

Vybavení: Recepce s trezory, restaurace s kreolskou i mezinárodní kuchyní, bazén, konferenční místnost pro 35 lidí, prádelna

Ubytování: 64 pokojů a bungalovů se nachází v krásné 3 ha. zahradě. Klimatizace, televize, telefon. Nadstandardní ubytování ventilátor, trezor, milibar.

Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze

Pláž: Kamenitá s oblázky a pískem

Sport a zábava: Občasné animační programy, tenisové kurty, stolní tenis, biliár. Potápění v laguně La Pointe des Chateaux 400 m od hotelu.


Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Reunion.

2.den - přílet na Reunion, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Reunionu do Prahy (Vídně).

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Reunion každý den, na libovolný počet nocí!!!


Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku na Reunion, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- anglicky, francouzsky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Palma Travel Touroperator, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Réunion
  • Místo dle CK: Reunion - Západní Pobřeží

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Iloha Seaview Hôtel ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.