INFANTE SAGRES

  Portugalsko, Norte, Porto

INFANTE SAGRES

    Portugalsko, Norte, Porto
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Infante Sagres je situován pouhých 500m od zajímavých míst zapsaných na seznamu UNESCO ve městě Porto. Mezinárodní letiště Dr. Francisco Sá Carneiro je od hotelu vzdáleno 20 km.

Vybavení hotelu

Hotel připomínající portugalský zámek z 19. století portugalské zámek, byl ve skutečnosti postaven v roce 1950, jeho bohatý interiér je fascinujícím mixem ozdobeného barokního zařízení, moderním nábytkem vyrobeným na zakázku a moderními uměleckými kusy. V hotelu naleznete orientem inspirované lázně a okouzlující restauraci s venkovní terasou pro venkovní stolování. Veřejné prostory hotelu Infante Sagres jsou velké a impozantní, krásně zdobené dřevěné obložením, křišťálovými lustry, vitrážemi, velkými zrcadly a starožitnostmi, jež se mísí s moderním nábytkem. Hotel je jen pár kroků od centra města a impozantní Avenida dos Aliados, kterou lemují ozdobné neoklasicistní budovy. Navštivte Ribeiru, nejstarší část města a katedrálu, posazenou na skalnatém výběžku s výhledem na město. Vychutenjte si vynikající večeři v Boca da Lobo restauraci doprovázenou některým z nejlepších portugalských portských vín.
Zařízení hotelu:
- prostory a vybavení pro bankety
- bar
- parkování
- bezbariérový přistup
- přístup na internet
- zasedací místnost
- restaurace
- lázně
- bezbariérové výtahy

Vybavení pokoje

Krásné, pohodlné a luxusně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, župany, psacím stolem, přístupem na internet, minibarem, telefonem, TV.

Stravování

Snídaně.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu linkovými lety Praha – Porto – Praha v nejnižší knihovací třídě
  • zvolený počet nocí s uvedenou stravou
  • privátní transfery letiště – hotel – letiště

Základní cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
  • příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná
  • turistickou taxu 2,-Eur/os/den - platí pro osoby starší 13let - platba v hotelu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Porto
  • Místo dle CK: Porto

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 664 412
dnes 8–18 h

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

INFANTE SAGRES
    Portugalsko, Norte, Porto

Cena
18 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 664 412

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
18 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 3 dny
0
600 Kč