Termín:
20. 10. – 30. 10. 2017
Počet dní:
11 (pá – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis hotelu

Intercontinental Moorea Resort & Spa je situován uprostřed tropických zahrad a tyrkysových lagun. V komplexu máte možnost užít si i delfínů, se kterými si můžete zaplavat v lagunách. Hotel prošel rekonstrukcí v roce 2010.

Zábava

Tenis, potápění, vodní sporty (vodní lyžování, kanoe, kajaky, výstroj na šnorchlování), jízda na kole animační programy, chůze po mořském dně, vyjížďky na koních nebo v džípech do okolní přírody, plavání s delfíny.

Pláž

Bílá písečná pláž.

Poloha

Hotel se nachází na na úchvatném polynéském ostrově Moorea, asi 30 minut jízdy taxi z letiště.

Vybavení

Restaurace Fare Nui Restaurant servírující francouzskou kuchyni s nádherným výhledem na lagunu, Fare Hana Restaurant podávající tradiční kuchyni, honosný Motu Iti Bar s výhledem na lagunu, ve kterém můžete ochutnat speciální tropické koktejly za přítomnosti místní kapely, fitness centrum, health klub, 2 tenisové kurty, lázně, obchod se suvenýry, venkovní bazén, rekrační a sportovní centrum, centrum vodních sportů, půjčovna jízdních kol, business centrum, půjčovna aut, směnárna. Pýchou resortu je Moorea Dolphin Centre, kde můžete shlédnout delfíní show nebo absolvovat plavání s delfíny.

Ubytování

Součástí areálu je 50 bungalovů vystavěných na vodní hladině s přímým přístupem do laguny, ty největší o rozloze 42 m?. K vybavení tohoto typu ubytování patří mimo jiné také soukromá terasa, koupelna s fénem, župany, klimatizace, minibar, kávovar, žehlička a žehlící prkno, sejf, telefon, televize, internet a pokojový servis. 28 bungalovů na bílé písčité pláži ve stínu kokosových palem o rozloze 38 m? se stejným vybavením jako bungalovy na vodní hladině. Další pokoje se nachází ve dvoupodlažní hlavní budově hotelu.

Naše mínění

Nádherné prostředí umožňující kompletní relaxaci a pobyt v harmonii.

Pro děti

Služba hlídání dětí, programy pro děti.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní na uvedený počet nocí (lanai room)
 • letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
 • letištní a palivové taxy
 • transfer z/na letiště Moorea
 • uvítání na letišti, asistenci místního zástupce
 • vnitrostátní přelet Papeete-Moorea a zpět
 • silvestrovská galavečeře 31.12.

Základní cena nezahrnuje

 • místní daň 1,68 EUR/den (splatná na recepci hotelu)
 • transitní vízum USA formou ESTA

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Air Marine Travel, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Francouzská Polynésie
 • Místo dle CK: Moorea

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Intercontinental Resort & Spa Moorea *****
(Webové stránky hotelu)

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.