Istra Premium Camping Resort

  Chorvatsko, Istrie, Poreč, Funtana

Istra Premium Camping Resort

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Funtana
Číslo zájezdu: 1 746 468
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
O kempu

Do zalesněného poloostrova s mediteránskou vegetací, obklopeného romantickým ostrůvky, je citlivě začleněn nový prémiový resort s prvotřídní výbavou a prémiovými službami. Je určený k prožití rodinné dovolené nejvyšší kvality.

O ubytování

Mobilní domy jsou umístěny v části resortu zvané Orlandin, v bezprostřední blízkosti moře, pláž je vzdálena cca 30–100 m.
Mobilní domy v 1. zóně s přímým pohledem na moře jsou za příplatek.

Stravování

Vlastní (ve středisku Pizza-restaurant, Snack-Bar, pekárna, tržnice, market
Další možnosti kulinářských autentických specialit v blízké Funtaně)

Pláže

Pobřeží resortu je 1,5 km dlouhé a disponuje různými druhy pláží. Cca 100 m od našich mobilních domů je vynikající Val Maro Family Plaža – 550 m dlouhá oblázkovo-štěrková pláž s Modrou vlajkou a překrásným výhledem na Vrsar.
Další pláže resortu – Marina plaža, Sunset plaža a Reverol plaža – jsou členité, přírodní, tvořené kamennými platy s upravenými vstupy do vody. Místy jsou oblázky a travnaté plochy k slunění.
Samozřejmostí je nabídka vodních atrakcí, půjčovny šlapadel a kajaků.

Sportovní, zábavní a společenské aktivity

Aquamar – prémiový rodinný vodní park o rozloze více než 1.000 m2 s bazény, vodními atrakcemi a 350 m skluzavek; největší z nich je Twister Slide, vysoká 10 m
Multifunkční hala Vetri s různými aktivitami a programy, které se konají v divadle Istra, v dětských klubech a ve vstupní hale
Piazza – centrální náměstí s restaurací Grano Duro Pizza & Pasta, obchody, bary a prostory pro různé akce.
Historický ostrov Edutainment Park – dobrodružství na ostrově Školjić, které umožňuje dětem a mládeži stát se průzkumníky a obyvateli doby bronzové s malou pomocí jejich hostitelů Epi a Tea
Balance Mediterranean Spa – wellness
V Sport Park – sportovní zóna, multifunkční sportovní hřiště, plážový volejbal a dětské hřiště.
V Sport Marina a V Sport Bella Vista – velký výběr oblíbených vodních sportů
Terra Magica – adventure minigolf s 18 jamkami, z nichž každá představuje jiný istrijský pohled nebo příběh
Super Maro programy pro děti 3–7 a 7–11 let, ale i Maro Baby Club pro děti do 3 let
Teens Lounge 12+, Maro Playzone – oáza pro teenagery
Denní, animační a fitness programy pro všechny věkové kategorie
Večerní hudební a zábavní programy
Valamar Funtana Summerfest – skvělá zábava po celé léto pro všechny věkové skupiny!
Široký výběr různých hřišť v zónách Marina, Sunset, Bella Vista a Orlandin přímo u moře nebo uprostřed středomořské zeleně
Oliva Grill – chutná středomořská kuchyně založená na grilovaných specialitách a lehkých salátech

Tipy na výlety

Vrsar, Poreč, Limský záliv, Rovinj, aquapark Istralandia

Delegát

Ve středisku je česky mluvící delegát CK

Základní cena zahrnuje

  • ubytování v mobilních domech
  • poplatek za elektřinu, vodu a plyn
  • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

kauci 4.000 Kč (150 €)/mobilní dům

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Victoria, IČ: 16312520. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Funtana
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 468
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Istra Premium Camping Resort
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Funtana

Původní cena
14 070 Kč/os

Cena
9 021 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 468

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 2 osoby - 2do + di)
1
6 311 Kč
dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 3 osoby - 2do + 1di)
1
6 311 Kč
povinný příplatek za parkovné v kempu - celá ubytovací jednotka
1
1 330 Kč
povinný příplatek za ložní prádlo a ručníky - celá ubytovací jednotka
1
390 Kč
povinný příplatek za závěrečný úklid - celá ubytovací jednotka
1
990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč