ITALIA

Itálie, Ligurská riviéra, Luni Mare

ITALIA

  Itálie, Ligurská riviéra, Luni Mare
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

rezidence se nachází na klidném místě přímořského letoviska Luni Mare, cca 2 km od moře.

Ubytování

jednoduše zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace (za poplatek). B4: (max. 4 osoby) - ložnice se manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. C6: (max. 6 osob) - ložnice se manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC.

Postýlka

pro dítě do 2 let, na vyžádání, za poplatek 35 €/týden (do max. počtu osob).

Služby

recepce, bar, restaurace, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), výtah, bazén + bazén pro děti (1 slunečník+2 křesla/ apartmán), stolní tenis, dětské hřiště, prádelna (na žetony), půjčovna kol (za poplatek).

Parkování

u rezidence zdarma (do vyčerpání kapacity).

Vzdálenost od centra

cca 1,5 km Luni, 3 km Carrara Fiere

Vzdálenost od pláže

cca 2 km, na nejbližší pláž jezdí plážový minibus, zdarma.

Pláž

písečná.

Zvíře

nepovoleno.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu).

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 1,50 / osoba/ den
Nepovinné příplatky: výměna ložního prádla nebo ručníků 5 €/set, klimatizace 35 €/apartmán B4, 45 €/apartmán C6, úklid kuchyňského koutu 40 €/ apartmán. Kauce: 150 €

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Ligurská riviéra
  • Místo dle CK: Luni Mare

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 754 489
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

ITALIA
  Itálie, Ligurská riviéra, Luni Mare

Cena od
2 848 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 754 489

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
11 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč