Termín:
11. 2. – 2. 3. 2020
Počet dní:
21 (út – po)
Počet nocí:
20
Doprava:
bez dopravy
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Trasa plavby

Itálie, Řecko, Kypr, Izrael, Egypt, Jordánsko, Omán, Spojené arabské emiráty

Popis lodě

Výletní loď Norwegian Spirit patří společnosti Norwegian Cruise Line. Na moře poprvé vyplula v roce 1998. V říjnu roku 2004 byla loď přejmenována na dnešní název a v roce 2011 prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Na palubě se o vás bude starat 962 členů posádky. V létě můžete loď potkat u břehů Středozemního moře, v zimních měsících kotví v tropických vodách Karibiku. Výrobní cena Norwegian Spirit byla přibližně 350 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 75.338Délka lodě (v metrech): 268,53Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 10Celkový počet kabin: 1.000Maximální počet pasažérů: 2.0181 bazén, 1 dětský bazén, 4 vířivky

Vybavení lodě

Restaurace (italská, francouzská, sushi), bary, vinný sklep, kino, divadlo s velkolepou show, herna, kasino Maharajah, Brodway club, CityClub s jazz a blues muzikou, knihovna, diskotéka, internetová kavárna, videoherna, konferenční místnost, butiky, fitness centrum, aquapark, hřiště na míčové hry, lanové centrum, aquapark s tobogány, bazény a vířivky, herna pro děti (program pro děti 3-17 let), salón krásy, wellness centrum, ordinace lodního lékaře.

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.

Program
1. den

Civitavecchia, Itálie, (připlutí: | odplutí: 17:00)

2. den

Relaxační den na moři

3. den

Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: 10:00 | odplutí: 20:00)

4. den

Rhodos, Řecko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 20:00)

5. den

Lemesos, Kypr, (připlutí: 12:00 | odplutí: 20:00)

6. den

Haifa, Izrael, (připlutí: 08:00 | odplutí: )

7. den

Haifa, Izrael, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

8. den

Haifa, Izrael, (připlutí: 07:00 | odplutí: 11:00)

9. den

Plavba Suezským průplavem, Egypt, (připlutí: | odplutí: )

9. den

Port Said, Egypt, (připlutí: 00:01 | odplutí: 00:59)

10. den

Safaga, Egypt, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

11. den

Safaga, Egypt, (připlutí: | odplutí: 19:00)

12. den

Aqaba, Jordánsko, (připlutí: 06:00 | odplutí: 20:00)

13. den

Relaxační den na moři

14. den

Relaxační den na moři

15. den

Relaxační den na moři

16. den

Relaxační den na moři

17. den

Relaxační den na moři

18. den

Muscat, Omán, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

19. den

Khasab, Omán, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

20. den

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)

21. den

Dubaj, Spojené arabské emiráty, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dárek: 1 výhoda Free at Sea V rámci programu „ NCL Free at Sea“ si můžete obohatit plavbu jednou z následujících výhod:Balíček stravování ve speciálních restauracích.
50$ kredit na kajutu na výlet v každém přístavu.
Přístup k WiFi.
Sleva na 3. a 4. osobu - platí pouze pro některé plavby.Podmínky programu Vám rádi zašleme.Plavba:
Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování.
Strava na palubě:
All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování.
Zábava na palubě:
Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. 
Pojištění proti úpadku
Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.

Základní cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme.
Služby českého průvodce či delegáta
Nápoje.
Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků.
Fakultativní výlety v navštívených přístavech. 
Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: cca 21 USD/osoba/noc.
Stravu mimo loď.
Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme.
Vízum (pokud je vyžadováno).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře PT Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Abu Dhabi, Aqaba, Civitavecchia, Dubaj, Haifa, Khasab, Lemesos, Muscat, Pireus, Port Said, Rhodos, Safaga

Itálie, Řecko, Kypr, Izrael, Egypt, Jordánsko, Omán, SAE z Civitavecchia na lodi Norwegian Spirit, plavba s bonusem ****

Číslo zájezdu: 1499066
Egypt, Itálie, Izrael, Jordánsko, Kypr, Omán, Řecko, Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi, Attika, Dubai, Izrael, Lazio, Muscat, Omán, Rhodos, Abu Dhabi, Civitavecchia, Dubai, Haifa, Khasab, Musandam, Muscat, Pireus