Iva

  Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Crikvenica

Iva

    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Crikvenica
Původní cena
3 337 Kč/os

Cena od
3 151 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 073
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

4-pokojov dům pro 8 osob, 114 m2 na 2 podlažích, moderně zařízeno.
Obývací pokoj/jídelna s TV se satelitním vysíláním a jídelní stůl. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko.
Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička.
Koupelna/sprcha/WC.
Balkon 25 m2, terasa 30 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka.
Další zařízení: pračka, sauna.

Popis

Moderní, komfortní vilový dům 'Iva', obklopena stromy.
Zařízení domu: tělocvična, klimatizace, sauna (k dispozici pouze pro Vás), pračka (k dispozici pouze pro Vás).
Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně.
Poloha: ve čtvrti Grižane, mimo obec Crikvenica, klidná poloha. Výhled z domu na moře a na hory.
Okolí domu: pozemek (k dispozici pouze pro Vás, oplocený), koupaliště (k dispozici pouze pro Vás, délka 6 m x šířka 4 m), venkovní sprcha (k dispozici pouze pro Vás), gril (k dispozici pouze pro Vás).
Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 1.7 km, potraviny 1.7 km, supermarket 1.7 km, restaurace 6 km, kamenitá pláž 6 km, písečná pláž 6.7 km, oblázková pláž 6 km, skalnatá pláž 6.1 km, tenis 6.8 km. Upozornění, v okolí se nachází: dálnice v 25 km a letiště v 30 km.

Základní cena zahrnuje

  • Klimatizace
  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Závěrečný úklid
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
  • Registrační poplatek - 4.0 EUR za osobu

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Kvarner
  • Místo dle CK: Crikvenica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 073
dnes 8–17 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Iva
    Chorvatsko, Crikvenica, Kvarner, Crikvenica

Původní cena
3 337 Kč/os

Cena od
3 151 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 073

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
25 205 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč