Ivan & Tina

  Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj

Ivan & Tina

    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj
Původní cena
2 168 Kč/os

Cena od
2 049 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 899
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 52 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, otevřeným krbem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka), rádiem, CD přehrávačem a DVD přehrávačem. Vstup na terasu. Vstupní hala/předsíň s klimatizací. 1x pokoj s 2 x lůžkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, toustovač/topinkovač, varná konvice, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Topení na naftu, klimatizace. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dřevo (extra). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: soukromý vstup.

Popis

Rodinný dům 'Ivan & Tina'. 500 m od centra Kanfanar, 17 km od centra Rovinj, 17 km od moře. Společné: pozemek 3'000 m2 s trávníkem a stromy, bazén, hranatý tvar (10 x 5 m velký, 135 cm hluboký, 01.05.-02.10.), s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, stolní tenis, pétanque/boccia, volejbal, badminton, altán, terasa, zahradní nábytek, gril (skluzavka, houpačka, pískoviště). V domě: přístup na internet, trampolína, odkládací místnost na kola. Parkovací místo na pozemku. Obchod 400 m, oblázková pláž 17 km. Zajímavosti v okolí: Lim valley 6 km.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
  • Klimatizace

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 125.0 EUR paušál
  • Dřevo dle spotřeby

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Rovinj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 899
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Ivan & Tina
    Chorvatsko, Istrie, Rovinj, Rovinj

Původní cena
2 168 Kč/os

Cena od
2 049 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 899

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
12 289,05 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
825 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
638 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč