Jacopo

  Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Jacopo

    Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano
Původní cena
1 547 Kč/os

Cena od
1 461 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 384
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 50 m2, v přízemí. Jednoduše a účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyňský kout (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Malý balkon. Balkonový nábytek. Rezervované parkovací místo č.. 1. 1 malý pes povolen.

Popis

Santa Maria di Ricadi 8 km od Tropea: Malý, jednoduše zařízený terasový dům 'Jacopo'. V okrsku Santa Maria di Ricadi, 550 m od moře, 550 m od pláže. Společné: zahrada, bazén (12 x 6 m velký, 03.03.-27.10.). Venkovní sprcha, volejbal, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, stolní fotbal. Výměna povlečení (extra). Výměna ručníků (extra). Parkovací místo. Písečná pláž 'Santa Maria di Ricadi' 550 m. Zajímavosti v okolí: Baia di Grotticelle 1 km, Tropea 8 km, Faro Capo Vaticano 3 km, Vibo Valentia 30 km, Reggio Calabria 90 km. Upozornění: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Prodej místních zemědělských výrobků. Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Všechna uvedená zařízení (bazén, miniclub, zábavní park, volejbal, stolní fotbal, kyvadlová doprava na a z pláže, transfer z a na Ricardi stanici atd.) jsou umístěny mimo komplex residence cca. 900m.

Základní cena zahrnuje

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid

Základní cena nezahrnuje

  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 153.0 CZK za osobu/týden
  • Vratná kauce v hotovosti - 50.0 EUR paušál
  • from 14 years old - 1.5 EUR za osobu/den
  • Malý pes - 10.0 EUR za den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Capo Vaticano

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 384
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Jacopo
    Itálie, Kalábrie, Capo Vaticano

Původní cena
1 547 Kč/os

Cena od
1 461 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 384

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 763,15 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč