Jadranka

  Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad

Jadranka

    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad
Původní cena
3 656 Kč/os

Cena od
3 453 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 661
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

7-pokojová polovina dvojdomu 200 m2 na 2 podlažích, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna 25 m2 s TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj 16 m2 s 1x francouzským lůžkem (180 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, bidetem a WC. V horním patře: obývací pokoj/jídelna 50 m2 s otevřeným krbem pouze pro dekoraci, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj 16 m2 s 1x francouzským lůžkem (180 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. 2x pokoj 14 m2, každý pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Koupelna s vanou, bidetem a WC, koupelna se sprchou a WC. Terasa 21 m2, 3x terasa 10 m2. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen. Hasicí přístroj. Apartmán v přízemí: obývací pokoj/jídelna, otevřená kuchyně, 2 ložnice. Apartmán v prvním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřená kuchyně, 3 ložnice.

Popis

Dvojdům 'Jadranka', 2-podlažní. V osadě Strada Contessa 2 km od centra Novigrad, klidná, slunná poloha, 1.5 km od moře, 1.5 km od pláže, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 400 m2 (oplocený), trávníkem, bazén, hranatý tvar (8 x 3 m velký, 28 m2, 140 cm hluboký, 01.05.-30.09., provozní doba: 09:00-21:00), s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril. V domě: přístup na internet, pračka. Transfer z letiště (extra). Parkovací místo (2 x) u domu na pozemku. Obchod 1.5 km, supermarket 1.5 km, restaurace 1.5 km, kavárna 1.5 km, oblázková pláž 1.5 km. Marina 1.5 km, tenis 1.5 km, dětské hřiště 1.5 km. Zajímavosti v okolí: Aquapark 5 km. Upozornění: vhodné pro rodiny. Majitel neakceptuje skupiny mládeže. Polovina dvojdomku se skládá ze 2 apartmánů, pronajímaných jako jeden celek.

Základní cena zahrnuje

 • Klimatizace
 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Závěrečný úklid
 • Dětská vysoká židlička
 • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
 • Poplatek z pobytu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
 • Pes (povolen max. 1) - 6.0 EUR za den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Istrie
 • Místo dle CK: Novigrad (Istra)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 661
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Jadranka
    Chorvatsko, Istrie, Novigrad, Novigrad

Původní cena
3 656 Kč/os

Cena od
3 453 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 661

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
34 521,05 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
825 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
638 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč