Jánošíkův dvůr: Rekreační pobyt 4 noci

  Slovensko, Malá Fatra, Oravská Magura, Střední Slovensko, Zázrivá

Jánošíkův dvůr: Rekreační pobyt 4 noci

    Slovensko, Malá Fatra, Oravská Magura, Střední Slovensko, Zázrivá
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Penzion Jánošíkův dvůr leží v obci Zázrivá pod hřebeny Malého a Velkého Rozsutce v kouzelném prostředí národního parku Malá Fatra. Hned vedle Zázrivé se nachází Janošíkovo rodiště – malebné městečko Terchová. Penzion nabízí útulné ubytování v dobových dřevěnicích vystavěných v duchu slovenské lidové architektury souznící s okolní přírodou, stylovou restauraci, minigolf, půjčovnu kol a společenských her a skvělé výchozí místo pro prozkoumání malebného okolí pěšky nebo na kolech. Ubytování Hosté se zde mohou ubytovat ve tří samostatných dřevěnicích – U Juraja, U Aničky a U Štefana. Dřevěnice U Aničky prošla rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování pro celkem 17 osob v 5 pokojích pro 2 až 4 osoby. Rodinný apartmán vhodný i pro imobilní hosty a romantický pokoj pro dvě osoby mají samostatný vchod. Dřevěnice u Štefana s kuchyňkou, venkovním posezením a společenskou místností pro 20 až 25 osob poskytuje ubytování pro celkem 18 osob v 7 pokojích. V některých pokojích je možnost přistýlky. Bezbariérový dvoulůžkový pokoj má samostatný vchod. Dřevěnice U Juraja se stylovou restaurací, krčmou a společenskou místností nabízí ubytování pro až 60 osob. Je vhodná pro firemní akce a společenské oslavy. Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovým koutem, TV a WIFI. V některých pokojích je k dispozici krb. Restaurace V dřevěnici U Juraja najdete stylovou restauraci nabízející výborné speciality slovenské kuchyně. Restaurace je vyhlášená nejlepšími haluškami v okolí. V létě je hostům k dispozici venkovní posezení s grilem. V ceně pobytu je snídaně, která je podávána formou bufetu (při obsazení kapacity více než 16 osobami) nebo servírovanou formou (v případě menšího počtu hostů). Hotelové vybavení a služby V penzionu se dále nachází recepce, společenské místnosti, TV místnost, kuchyňka a wellness centrum s podkrovní finskou saunou, vířivkou a nabídkou masáží. Před penzionem najdete 18-jamkový minigolf a dětské hřiště s trampolínou. Zájemci si mohou zapůjčit kolo, šipky, karty společenské hry nebo knihy. Parkování Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat na jednom z parkovišť situovaných vedle penzionu. Zvířata Vaši domácí mazlíčci jsou zde vítáni. Za ubytování se zvířetem se účtuje poplatek. Okolí V obci Zázrivá se nachází záchranná stanice pro indisponované živočichy. V Terchové najdete 30 metrovou rozhlédnu, lanový park Terchová, oblíbené stezky – Janošíkové diery s vodopády a žebříky, lanovku na horu Chleb, značené stezky na Velký Krivaň, Štefanovou a Malý a Velký Rozsutec nebo amfiteátr, kde se pořádají populární Janošíkové slavnosti. Milovníci vodních sportů mohou navštívit relaxační centrum Terchovec v Terchové, sjet si řeku Oravu na raftech v obci Párnica nebo vorech v Oravském Podzámčí nebo navštívit aquapark v Dolném Kubíně nebo v Bešeňové.  Za návštěvu určitě stojí okolní hrady a zámky včetně hradu Strečno, Oravského hradu nebo Budatinského zámku.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

4x ubytování v komfortních dřevěnicích, 4x snídaně, Wi-Fi připojení, parkování

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa ve výši cca 0,5 EUR / osoba / den
doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Malá Fatra
  • Místo dle CK: Zázrivá

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Jánošíkův Dvůr *** (Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do  Jánošíkův Dvůr

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 662 519
dnes 7.30–17 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Jánošíkův dvůr: Rekreační pobyt 4 noci
    Slovensko, Malá Fatra, Oravská Magura, Střední Slovensko, Zázrivá

Cena
4 920 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 662 519

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
4 920 Kč
příplatek za přistýlku
0
1 400 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 280 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč