Jasen

  Chorvatsko, Istrie, Krnica

Jasen

    Chorvatsko, Istrie, Krnica
Původní cena
1 481 Kč/os

Cena od
1 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 813
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Jasen', 2-pokojový apartmán 42 m2, v přízemí. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm, v délce 190 cm), TV se satelitním vysíláním. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (2-plotýnkový vařič) s jídelním stolem a klimatizací. Koupelna se sprchou a WC. Horkovzdušné topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, extra). 1 pes povolen.

Popis

Třígenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. Slunná poloha, 2.5 km od moře, 2.5 km od pláže, v zeleni. Společné: pozemek (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem 50 m2, bazén (6 x 3 m velký, 135 cm hluboký, 04.05.-14.09.). Venkovní sprcha, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod, restaurace 200 m, oblázková pláž 2.5 km, skalnatá pláž 2.5 km, potápěčské centrum 2.5 km, krytý bazén 5 km. Tenis 5 km, jízdárna 6 km, sportovní centrum 5 km, od domu vedou turistické trasy 3 km, cyklistická stezka 3 km. Upozornění: objekt č. HR2820.100, 101 se nachází na stejném pozemku.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Topení
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
  • Pes - 7.0 EUR za den
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI) - 2.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Pula/Krnica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 813
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Jasen
    Chorvatsko, Istrie, Krnica

Původní cena
1 481 Kč/os

Cena od
1 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 813

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
5 596,45 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč