Termín:
30. 3. – 10. 4. 2018
Počet dní:
12 (pá – út)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
all inclusive
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

ÚVOD:

Hotel se rozkládáve známé rekreační oblasti Madinat Makadi. Patří do světově známé hotelovésítě, která je zárukou kvalitních služeb. Postaven je ve stylu Arabské vesničkya jde o jeden z největších resortů v Medinat Makadi, ale navzdory své rozlozeposkytuje veškeré pohodlí. Část Club je ideálním místem dovolené pro rodiny sdětmi a Resort nabízí ideální dovolenou pro páry. Hotel byl oceněn mnohaekologickými cenami a rozprostírá se na 250 m dlouhé pláži.

Ve svýchprostorách hotel nabízí ubytování ve standardních 2 - lůžkových pokojích s max.2 přistýlkami, všechny pokoje jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Hoteldisponuje hotelovou recepcí a směnárnou, hlavní restaurací, a la carterestauracemi (různé v areálu Madinat Makadi Resort), 4 bary, bazénem(slunečníky a lehátka zdarma), internetovým připojením, obchody se suvenýry,mini klubem a hlídáním dětí na vyžádání za poplatek. V blízkosti se nachází iznámý aqua park se 46 skluzavkami.

Hotel svýmklientům nabízí animační programy, večerní programy, plážový volejbal, vodnígymnastika, vodní pólo, aerobik, 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení zapoplatek), boccia, šipky, stolní tenis, lukostřelba, Spa centrum, sauna,masáže, squashový kurt, fitness, potápěčské centrum, jízda na koních, golf,vodní sporty na pláži.

 


LOKALIZACE:

letiště Hurghada- cca 30 km

centrum Hurghada- cca 45 km


PLÁŽ:

cca 200 - 500 mod pláže

pozvolný vstup

korálové podloží(doporučujeme obuv do vody)


UBYTOVÁNÍ:

max. obsazenost:2 LI + 2 přistýlky

WC, koupelna,vysoušeč vlasů

TV / SAT,pokojový telefon

mini bar

trezor

propojené pokojena vyžádání


STRAVOVÁNÍ:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITÍ:

plážový volejbal,vodní gymnastika, vodní pólo, aerobik

aquapark

tenisové kurty,squashový kurt

boccia, šipky,lukostřelba, stolní tenis

fitness

potápěčskécentrum

jízda na koních

golf


DOPORUČUJEME:

pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi, jelikož tato oblast ahotel disponuje širokým spektrem možností zábavy, aktivit a také odpočinku.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Sunflower Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Makadi Bay

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Jaz Makadi Oasis Club ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

11. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hurghada

Poslední komentář

17.1.2018 | Matěj Hráček
Datum pobytu: prosinec 2017
Hodnocení pěti hvězdičkami je naprosto odpovídající. Jediné snad co by se dalo vytknout, je rozloha, kdy se člověk po resortu opravdu nachodí. Ovšem takových je asi valná většina.

Nejnovější recenze

5
21.9.2016 | jarda.kup
Datum pobytu listopad 2015
5/5 - Úžasné
Velmi rádi se sem vracíme a těšíme se.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Jaz Makadi Oasis *****

Číslo zájezdu: 879314
Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Všechny termíny a možnosti (398)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 21.4 – So 5.5.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
15 dní
all inclusive
19 344 Kč
LM | Po slevě 40%
Letecky
Praha
So 14.4 – So 28.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
15 dní
all inclusive
19 344 Kč
LM | Po slevě 40%
Letecky
Praha
So 21.4 – So 5.5.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 344 Kč
LM | Po slevě 40%
Letecky
Praha
So 14.4 – So 28.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
15 dní
all inclusive
19 344 Kč
LM | Po slevě 40%
Letecky
Bratislava
Pá 27.4 – Pá 4.5.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Bratislava
Pá 20.4 – Pá 27.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Bratislava
Pá 13.4 – Pá 20.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Bratislava
Pá 27.4 – Pá 4.5.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Bratislava
Pá 20.4 – Pá 27.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Bratislava
Pá 13.4 – Pá 20.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Praha
So 21.4 – So 28.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
8 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Praha
So 14.4 – So 21.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
8 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Praha
So 21.4 – So 28.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Praha
So 14.4 – So 21.4.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
8 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Praha
So 21.4 – So 5.5.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 14.4 – So 28.4.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 7.4 – So 21.4.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 21.4 – So 5.5.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 14.4 – So 28.4.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 7.4 – So 21.4.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 21.4 – So 5.5.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY, přistýlka
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 14.4 – So 28.4.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY, přistýlka
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Praha
So 7.4 – So 21.4.2018
2 lůžkový pokoj FAMILY, přistýlka
15 dní
all inclusive
21 944 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Bratislava
Pá 27.4 – Út 8.5.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR
12 dní
all inclusive
18 044 Kč
Letecky
Bratislava
Pá 27.4 – Út 8.5.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, přistýlka
12 dní
all inclusive
18 044 Kč