Termín:
18. 8. – 25. 8. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
6
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

BEZ NOČNÍHO PŘEJEZDU
Brighton • Londýn • Windsor • Oxford

1. den

Odjezd v nočních – časných ranních hodinách přes Prahu do Belgie, ubytování, nocleh.

2. den

Ráno trajekt z Calais do Doveru, pokračování podél pobřeží přes středověké městečko WINCHELSEA do přímořského střediska EASTBOURNE – procházka ke slavným útesům Beachy
Head, kolem poledne příjezd do BRIGHTONU – pěší prohlídka centra, později odpoledne přejezd k návštěvě hradu Arundel – procházka, večer ubytování v oblasti Portsmouth, nocleh.

3. den

Dopoledne prohlídka přístavu PORTSMOUTH – sídlo královského námořnictva, možnost návštěvy muzea námořnictva, před polednem přejezd do městečka WINCHESTER s jednou z největších gotických katedrál, později odpoledne přejezd k prohlídce unikátní lokality STONEHENGE (dolmeny, menhiry), k večeru zastávka v SALISBURY – procházka v centru starého města s gotickou katedrálou St.Mary, návrat na nocleh.

4. den

Dopoledne příjezd do EXTERU – prohlídka historického centra města, odpoledne návštěva národního parku DARTMOOR – divoká vřesoviště protkávaná kamennými zídkami, opuštěné
usedlosti, zajímavé vesničky – cestou zastávka v PRINCETOWNU, k večeru návštěva rodiště Agathy Christie – přímořské městečko Torquay, večer ubytování v oblasti Plymouth, nocleh.

5. den

Celodenní výlet oblastí CORNWALLU - zastávka u hradu St.Michael´s Mount s areálem převorství, kde je možno sledovat příliv a odliv oceánu, před polednem krátká zastávka v městečku PENZANCE s divadelní scénou na skále nad mořem, odpoledne návštěva mýtického hradu Tintagel – rodiště krále Artuše, prohlídka, k večeru přejezd oblastí vřesovišť Bodmin Moor, zastávka u slavné hospody Jamaica z románu Daphne du Maurier, návrat na nocleh.

6. den

Ráno krátká zastávka v přístavu PlLYMOUTH – procházka, dopoledne přejezd do tajemného města krále Artuše - slavného GLASTONBURY s opatstvím, prohlídka, odpoledne cesta oblastí Midsomeru k návštěvě nejstarších a nejslavnějších britských lázní BATH s řadou římských památek, pozdě večer přejezd do Londýna, ubytování, nocleh.

7. den

Celodenní prohlídka LONDÝNA – dopoledne historické centrum (Parlament, Big Ben, Westminsterské opatství, park St. James, Buckinghamský palác, Hyde Park, Welingtonův oblouk, Trafalgar, Národní galerie) – odpoledne volno, možnost návštěvy katedrály Sv. Pavla a hradu Tower, most Tower Bridge, večer odjezd z Londýna do ČR.

8. den

Příjezd v pozdních odpoledních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • dopravu autokarem, 6x ubytování v hotelu (5x v Anglii – pokoje s vlastním sociálním zařízením), trajekty, služby průvodce Platí se na místě: pobytové taxy

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Bohemian fantasy, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Londýn, Portsmouth
Informace o slevách

JIHOZÁPADNÍ ANGLIE A LONDÝN

Číslo zájezdu: 931638
Velká Británie, Anglie, Jihozápadní Anglie, Londýn, Portsmouth

Všechny termíny a možnosti (1)