JIŽNÍ OKRUH - lemuři, národní parky i pláž

  Madagaskar, Antananarivo

JIŽNÍ OKRUH - lemuři, národní parky i pláž

    Madagaskar, Antananarivo
Číslo zájezdu: 1 646 226
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Program:

1. den: přílet - ANTANANARIVO Přílet do Antananarivo, uvítání a transfer do hotelu, nocleh.

2. den: ANTANANARIVO - ANTSIRABE (cca 169 km / cca 3,5 hod) Snídaně, odjezd do rezervace asi 25 km od hlavního města, kde je možné vidět 9 druhů lemurů! Poté odjezd do Antsirabe, krajinou náhorních plošin, údolí Imerina a rýžových polí, zastávka na oběd. Příjezd do Antsirabe, starověkého města s termálními prameny a vulkanickými jezery. Prohlídka města vystavěného z kamene a dřeva, jehož ulice brázdí oblíbené rikši. Nocleh v hotelu. 
3. den: ANTSIRABE - RANOMAFANA (cca 240 km / cca 5 hod) Snídaně, první zastávkou je městěčko Ambositra, domov uměleckých řezbářů a sochařů a návštěva ateliéru s dřevěnými sochami. Dále do národního parku Ranomafana s pralesy a horkými prameny. Ubytování a noční výšlap do pralesa za nočními tvory, jako lemur maki malý. Nocleh v hotelu. 
4. den: RANOMAFANA - FIANARANTSOA (cca 85 km / cca 1,5 hod) Po snídani návštěva NP Ranomafana, kde je možné vidět vzácné druhy lemurů, chameleónů a ptáků, a také exotických rostlin vč. orchidejí. Trek cca 4 hodiny. Později odpoledne přejezd do Fianarantsoa, města proslaveného gastronomií a výborným vínem. Ubytování a noclehPo obědě pokračování cesty do Fianarantsoa, města proslaveného gastronomií a výborným vínem. Ubytování a nocleh v hotelu.
5. den: FIANARANTSOA - RANOHIRA (cca 295 km / cca 5,5 hod) Brzká snídaně a odjezd, nejprve zastávka v Ambalavao, obchodním středisku oblasti. Návštěva dílny, kde se tradičním způsobem vyrábí papír antemoro (nelze v neděli). Další zastávkou je Anja park, dvouhodinový trek, během kterého opět uvidíme četné lemury. Na nocleh dojezd k impozantnímu horskému masívu Isalo (1304 m), který je součástí stejnojmenného národního parku. Ubytování a nocleh v hotelu. 
6. den: RANOHIRA / LE MASSIF DE L 'ISALO Snídaně, výšlap v parku (3 - 5 hodin, dle výběru), který je tvořený pískovcem, má jedinečnou faunu i flóru, kaňony Maki a Rats vyzývající k trekům a přírodní bazénky, zvoucí ke koupání. Určitě budete mít možnost pozorovat lemury, motýli, ještěrky a četné druhy ptactva... Návrat do hotelu, zbytek dne volno; nocleh. 
7. den: RANOHIRA - TULEAR - IFATY (cca 240 km / cca 4 hod + 27 km / 1,5 hod) Snídaně, odjezd do města Tulear, cestou jsou vidět výrazné hrobky kmene Mahafaly i majestátní baobaby. Po příjezdu do Tulear krátká návštěva botanické zahrady, založené před 25 lety a dnes tu roste víc než 1000 druhů endemických rostlin.Dojezd do rybářské vesnice Ifaty, ubytování v hotelu, zbytek dne volno. Ubytování a nocleh v hotelu.
8. den: IFATY Snídaně, volný den k pobytu na pláži, možnost výletu. Nocleh v hotelu.
Ifaty je překrásné pobřežní letovisko na jihozápadním pobřeží ostrova s krásnou pláží a širokou nabídkou vodních sportů. I přes krátké období francouzské revoluce si Ifaty zachovalo svůj původní ráz. Stejně jako jinde na Madagaskaru, i v krásné písečné oblasti Ifaty najdete vzácné druhy poloopic a řadu dalších zvířat a rostlin. Letovisko je vyhlášené pro možnosti šnorchlování, oblíbená je pěší turistika. 
9. den: IFATY - TULEAR - ANTANANARIVO Snídaně, transfer na letiště v Tulear, přelet do Antananarivo, transfer do hotelu, nocleh. 
10. DEN: ANTANANARIVO - odlet Snídaně, dle času odletu transfer na letiště a odlet zpět.

Lze prodloužení pobytu v hotelu na pláži.

Ubytování:

Hotely 2/3*, pokoje s vlastním sociálním zařízením.
1 osoba: jednolůžkový pokoj; 2 osoby celkem: dvoulůžkový pokoj; 4 osoby celkem: 2x dvoulůžkový pokoj; 6 osob celkem: 3x dvoulůžkový pokoj.
Za příplatek hotely 3/4*. 

Stravování:

Snídaně. Možnost polopenze nebo plné penze.

Povinné smluvní údaje

Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Zájezd je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu budou uvedeny v Informacích k odjezdu. Občané EU potřebují pro vstup do země platný cestovní pas a vízum, očkování nejní povinné.

Základní cena zahrnuje

letenka Praha – Madagaskar – Praha vč. letištních tax
- místní přelety (v aktuální výši 250 €)
- uvítání na letišti, předání dokumentů k pobytu
- transfery dle programu s místním, anglicky mluvícím řidičem - klimatizované auto & 4x4 pro přejezd Ifaty - Tulear
- v NP a rezervacích místní, anglicky mluvící průvodce
- 9x ubytování v pokoji dle výběru
- 9x snídaně
- vstupné a poplatky v NP
- místní pobytová taxa

Základní cena nezahrnuje

vízum: cca 35 EUR - po příletu na letišti
- neuvedené služby, osobní výdaje
- spropitné: řidič cca 2,50 USD / osoba / den; místní průvodci cca 1 USD / osoba
- Cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Antananarivo

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 646 226
dnes 7.30–16 h

Madagaskar

Ostrovní stát s fascinující unikátní faunou a flórou, jehož příroda se formovala zcela izolovaně od ostatního světa po milióny let, a kde můžete spatřit řadu živočichů a rostlin, které jinde na Zemi již nepotkáte. Madagaskar je čtvrtým největším ostrovem světa a kromě setkání s výjimečnou přírodou vám nabízí nekonečné bílé písečné pláže a laguny s azurově modrou vodou. Neváhejte vstoupit do ráje.

Nezávazná objednávka

JIŽNÍ OKRUH - lemuři, národní parky i pláž
    Madagaskar, Antananarivo

Původní cena
74 590 Kč/os

Cena
65 090 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 646 226

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
65 090 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč