JOLLY

Itálie, Benátsko, Benátky, Marghera

2/5

JOLLY

  Itálie, Benátsko, Benátky, Marghera
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

villaggio se nachází ve strategické poloze nedaleko Benátek a je dobře dostupné z dálnice vedoucí z Terstu. Skládá se z bungalovů (B3) a chaletů (CH4, CH5). Vzhledem ke snadnému příjezdu z dálnice doporučujeme nejen pro ty, kteří zde chtějí strávit pouze 1 noc, ale také pro všechny, kteří mají v plánu návštěvu známých Benátek, Padovy nebo Verony.

Ubytování

apartmány jsou jednoduše zařízeny. #B2 SUPERIOR: (max. 2 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #B3 SUPERIOR: (max. 3 osoby)/# novější apartmány, ložnice se třemi lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #CH4: (max. 4 osoby) /# ložnice se dvěma lůžky, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem. #CH5: (max. 5 osob) /# ložnice se dvěma lůžky, ložnice s lůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem.

Postýlka

na vyžádání, 15 €/pobyt (do max. počtu osob, kauce 80 €).

Služby

recepce, restaurace, pizzerie, bar, bar u bazénu, disko-bar, internetový koutek, Wi-Fi (zdarma), obchod, prádelna, bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, fitness, stolní tenis, hřiště na fotbal, plážový volejbal, dětský koutek.

Parkování

v areálu.

Vzdálenost od centra

Benátky 11 km. Od recepce kempu jezdí v pravidelných časech autobus na Piazzale Roma.

Zvíře

nepovoleno.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za mobilhome je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo, 1 ručník/osoba, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu).

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 0,20 €/osoba od 10 let/noc (max. 5 nocí).
  • Nepovinné příplatky: ručník navíc 2 €/osoba, kauce na kuchyňské náčiní (CH4) 30 €.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Marghera

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Camping Village Jolly **
Vzdálenost od pláže: 2000 m
Všechny zájezdy do  Camping Village Jolly

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 007 734
dnes 8–18 h

Hodnocení

2/ 5 3 recenzí


Eli srpen 2017
ÚŽASNÉ. Skvěle užitá dovolená, vůbec se nám nechtělo domů. Ihned po příjezdu nás ubytovali, recepční ochotné a milé. Všude se dá domluvit ... celá recenze


kiki září 2014
V autě bych se vyspala lépe. Jediná noc ve Village Jolly naprosto zkazila naši dovolenou. Rámus, zápach, plíseň, podlaha se houpe jak vodní postel. Na reklamní... celá recenze


JARA září 2014
NEDOPORUČUJI ani největšímu nepříteli. Ubytování nesplňuje hygienické normy: - z hlediska půdorysných rozměrů místnosti a výšky ve vztahu k počtu ubytovaných - 3 osoby ... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-jolly-benatsko-italie-z2007734/1316831981/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

JOLLY
  Itálie, Benátsko, Benátky, Marghera

Cena od
2 710 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 007 734

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
7 260 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč