Kamzík

  Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Starý Smokovec

Kamzík

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Starý Smokovec
Původní cena
7 825 Kč/os

Cena od
7 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 553
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'Kamzík', 1-pokojové studio 25 m2. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, 1x dvoulůžkem a TV se satelitním vysíláním. Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba). Koupelna se sprchou a WC. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácké ubytování.

Popis

Starý Smokovec: Moderní rodinný dům, ideální pro pobyt s dětmi. V obci Starý Smokovec, 2 km od sjezdovek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace. Výměna povlečení (extra). Výměna ručníků (extra). Úklid na vyžádání (extra). Snídaně (v ceně). Parkovací místo (extra) u domu. Potraviny 2 km, supermarket 50 m, kavárna 200 m, autobusová zastávka 300 m, železniční stanice 'Starý Smokovec' 450 m. Golfové hřiště 10 km, tenis 4 km, lanovka 200 m, lyžařský vlek 2 km, lyžařská škola 2 km, sáňkařská dráha 2 km, kluziště 4 km. Zajímavosti v okolí: AquaCity Poprad 16 km, Lomnický štít 9 km. Lyžařská střediska: Hrebienok 2 km, Jamy-Tatranská Lomnica 4 km. Jezera v okolí: Štrbské Pleso 17 km. Turistické oblasti: Starý Smokovec 2 km, Tatranská Lomnica 5 km. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základní cena zahrnuje

 • Snídaně
 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko

Základní cena nezahrnuje

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 15.0 EUR paušál
 • Vratná kauce v hotovosti - 70.0 EUR
 • Pozdní check in po 19:00 hod. - 10.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 1.5 EUR za osobu/den
 • Parkování - 6.0 EUR za den
 • Přistýlka - 16.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Prešovský kraj
 • Místo dle CK: Starý Smokovec

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 553
dnes zavřeno

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Kamzík
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Starý Smokovec

Původní cena
7 825 Kč/os

Cena od
7 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 553

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
14 780 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč