Dovolená Kanárské ostrovy, Španělsko

Kanárské ostrovy jsou jedinečným místem naší planety, které nabízí návštěvníkům vzácné přírodní scenérie. Základem jsou mohutné hory a sopky, které jsou porostlé bujnou subtropickou vegetací. Dovolená na Kanárských ostrovech přináší nové zážitky a poznání. Vydejte se obdivovat krásy přírody naší planety i vy.

0 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Nenalezen žádný zájezd

Litujeme, ale vámi nastavenému výběru neodpovídá žádný zájezd.


 

Kanárské ostrovy

  • Stát: Španělsko
  • Měna: 1 € (euro)
  • Časový rozdíl oproti České republice: -1 hodina

Jedinečné přírodní bohatství a možnost dovolené po celý rok jsou největší přednosti Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu. Pro ostrovy je typická značná rozmanitost. Najdete tu vysoká pohoří a sopky, písečné duny, ale také bujnou vegetaci pralesa. Stabilní subtropické klima zaručuje díky přítomnosti oceánu příjemné počasí během celého roku. Zejména zimní období je tak ideální pro výlety. Největší a nejzajímavější ostrovy se jmenují Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Hierro.

Dovolená Kanárské ostrovy

Na Kanárské ostrovy se můžete letecky vydat v průběhu celého roku. Nejoblíbenější je letní i zimní sezóna. V létě se více vykoupete v oceánu, v zimě můžete podnikat výlety nebo jen prožít Vánoce a Silvestra v teple na pláži. Teplota vzduchu většinou neklesá ani v zimě pod 20°C. Dovolená na Kanárských ostrovech je inspirativní a přináší nové poznatky o netradiční krajině naší planety. Poznejte jedinečnou faunu a flóru, nebo jen klidně odpočívejte na tmavých vulkanických plážích.

Moře, hotely, atmosféra

Pobřeží Kanárských ostrovů je mozaika přírodních zvláštností. Skály a útesy se střídají s malebnými plážemi, z nichž velká část má černošedý písek. Může za to jejich vulkanický původ. Nejvyšší teplota oceánu je v srpnu, září a říjnu. Plážový servis je na ostrovech nadstandardní.

Pro ostrovy jsou typické velmi kvalitní hotely s vnitřními i venkovními bazény. Kromě základních forem stravování můžete takřka kdekoliv využít službu all inclusive. Některé hotely jsou více vzdálené od pláží, situaci ale zpravidla řeší pravidelným transferem zdarma.

Prostředí Kanárských ostrovů je výjimečné díky přírodním podmínkám. Pobyt zde si doslova žádá podniknout výlety do subtropických lesů a vysokých hor. Místní vesničky mimo přímořská letoviska jsou tradiční a sympatické. Kuchyně je spíše mezinárodní, určitě ale vyzkoušejte výborné a čerstvé ryby.

Nejzajímavější místa

Největší a nejnavštěvovanější ostrovy jsou Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera a El Hierro. Každý je specifický a výjimečný. Na Lanzarote můžete obdivovat Národní park Timanfaya. Tenerife je zase proslulé zemědělským trhem, pyramidami v Guíamaru a Národním parkem Cañadas del Teide. Symbolem ostrova Gran Canaria je čedičový monolit Roque nublo - mračné skalisko.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Zrušit

Kdy vyrazit: