Termín:
22. 2. – 26. 2. 2018
Počet dní:
5 (čt – po)
Počet nocí:
4
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

katalog 1.den

1.den: odjezd z Prahy v 18 h (HK, Pa - svoz od 6 osob, Pl, z Br za 400 Kč), přejezd do Francie

katalog 2.den

2.den: ránopoloostrov Cap Ferrat, exotické prostředíVilly Rotschild: novorenesanční zámek a zahrady vystavěné pro věhlasnou rodinu Rotschildů aVilla Kerylos pro rodinu Ephrussi ve starořeckém stylu, ubytování,mondénní i starobylé NICE, katedrála, staré město, návrat k hotelu veřejnou dopravou, fakult. večeře v restauraci

katalog 3.den

3.den: NICE, ráno návštěva jedinečného Chagallova muzea (Píseň písní), var. Matissovo muzeum, hradní návrší s parkem a vodopádem, odpolednevrchol karnevalové podívané - průvod s tanečníky a alegorickými vozy, letošní téma Král vesmíru, "květinová bitva" a večer individuálněkarneval světel a noční show, ind. návrat na ubytování

katalog 4.den

4.den: MENTON, prohlídkabotanické zahrady s citrusy, výstava orchidejí v Evropském paláci, individuální volno až do zlatého hřebu dnešního programu -karnevalového pochodu Zlatých plodů městem: alegorické vozy ozdobené tunami citrusových plodů, kavárna nebo návštěva muzea Jeana Cocteaua a galerie moderního umění, příp. oběd s plody moře v restauraci přímo na pláži, zahrady Bioves plnésoch z citrusů a expozice z květů, odjezd do ČR

katalog 5.den

5.den: návrat do ČR odpoledne
CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám na slavnostech.

Doprava

klimatizovaným autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách prodej nápojů. Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.Případné svozy z Brna bývají autobusy společnosti SA a odjezdové místo zájezdového autobusu z Prahy je potom přesunuto na autobusové nádraží Florenc.

Ubytování

hotel (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) v Nice Možnost třílůžkových pokojů - individ. v CK (jedná se většinou o pokoj s francouzskou postelí pro 2 osoby a nad ní palandu pro ev. přistýlku - doporučujeme pouze pro děti nebo rodinu - pokoje jsou poměrněmalé).

Stravování

není v ceně zájezdu, snídaně za příplatek předem formou bufetu francouzského typu (džus, výběr teplých nápojů, několik marmelád, med, slané a sladké máslo, 1-2 druhy bagety, topinka, sladký rohlík, sladká bagetka nebo magdaléna, někdy výběr přesnídávkanebo jogurt, občas pudink), podávají se vždy v hotelu. Velmi doporučujeme mít zajištěné snídaně (v hotelích je velmi přísně pod pokutou zakázáno užívání jakýchkoli varných konvic a vařičů a hotely jsou situovány na okrajích měst a ráno se ve Francii nedásnídaně sehnat ani v blízkosti těch, které jsou blízko centra a program je bohatý - ráno nemají řidiči možnost teplých nápojů).

úvodni popis PROV

Zažijete hned dva velké festivaly na francouzké Riviéře v době, kdy u nás ještě končí zima. Vyjeďte z šedých dnů do míst, kde svítí sluníčkou a kvetou mimózy, na pestrý svátek citrusů s obřími sochami z ovoce v Mentonu a na slavnýkarneval v Nice s podivuhodnou podívanou, hudbou, tancem, bitvou mimóz i světelnou show.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dopravu autobusem, 2x hotel (2lůžkové pokoje), průvodce, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění, fakult. jízdy MHD, snídaně, vstupné (60 €) a vše, co není zahrnuté v odstavci Cena zahrnuje

Příplatky

1800 CZK jednolůžkový pokoj 320 CZK 2 snídaně 600 CZK večeře 140 CZK komplexní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Geops CK, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Azurové pobřeží
  • Místo dle CK: Azurové pobřeží
Informace o slevách

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.


Karneval květů a světel v Nice a festival citrusů v Mentonu 2018 **+

Číslo zájezdu: 851 364
Francie, Azurové pobřeží