Termín:
9. 2. – 12. 2. 2018
Počet dní:
4 (pá – po)
Počet nocí:
3
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
3 113
(122 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Prehliadka historických skvostov mesta medzi kanálmi a najmä čarovná atmosféra svetoznámeho benátskeho karnevalu nás uvedie do starých čias.

Úvod

4-dňový autokarový zájazd

Ubytovanie

1x v hoteli 3* v okolí Benátok

Stravovanie

1x rozšírené kontinentálne raňajky

Doprava

Autobusom

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v nočných hodinách (z Bratislavy cca o 23:00 h).

Program 2. deň

V ranných hodinách príchod do Verony. Pešia prehliadka mesta - dom Júlie, amfiteáter L´Arena, námestie Piazza dell Erbe a ďalšie. Večer ubytovanie v okolí Benátok, fakultatívne večera.

Program 3. deň

Raňajky, presun do Benátok. Historické skvosty mesta - Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto a ďalšie nám poukazuje sprievodca pri pešej prehliadke. Do neskorých večerných hodín si užijeme atmosféru svetoznámeho benátskeho karnevalu, ktorý má dlhoročnú tradíciu. Odchod na Slovensko (cca o 22:00 h).

Program 4. deň

Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca o 05:00 h).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3* v okolí Benátok, sprievodcu CK. 

Základní cena nezahrnuje

Presuny vaporettom (loďkou) do ostrovného centra Benátok, vstupy, komplexné cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Benátky
Informace o slevách

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.