Kerkor

  Francie, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Aix-en-Provence

Kerkor

    Francie, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Aix-en-Provence
Původní cena
4 512 Kč/os

Cena od
4 261 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 297
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 70 m2. Jednoduše a pěkně zařízeno: obývací pokoj s 1x pohovkou pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), DVD přehrávačem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC, dvojumyvadlo. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka (do 3 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 1 pes povolen.

Popis

Fuveau 14 km od Aix-en-Provence: Dvougenerační dům 'Kerkor'. V osadě, klidná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: bazén (10 x 6 m velký, 01.06.-30.09.). K dispozici pouze pro Vás: zahrada 200 m2 (oplocená). V domě: ústřední topení. Příjezd 10 m od domu (přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenis 2 km, jízdárna 4 km. Zajímavosti v okolí: Cassis 35 km, Marseille 37 km, Bandol 54 km. Turistické oblasti: Grand Site Sainte-Victoire, Parc Naturel Régional du Lubéron. Upozornění: auto doporučeno. Objekt vhodný pro 2 dospělé + 2 děti. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Poplatek z pobytu
  • Pes
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 400.0 EUR paušál

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Provence-Alpes-Côte d'Azur
  • Místo dle CK: Aix en Provence

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 297
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Kerkor
    Francie, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Aix-en-Provence

Původní cena
4 512 Kč/os

Cena od
4 261 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 297

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
17 044 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč