Kleopatra Ada Beach

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Kleopatřina pláž

4/5

Kleopatra Ada Beach

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Kleopatřina pláž
Popis

Hotel Kleopatra Ada Beach 4* má ideální polohu v klidnější části Alanye (Turecko) přímo u známé písečné Kleopatřiny pláže, od které je oddělen pouze místní komunikací a pobřežní promenádou. Tato oblast je známá hlavně díky nádherné pláži a ideální poloze v centru, což v sobě skýtá mnoho denní i večerní zábavy. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s možností pronájmu sejfu, Wi-Fi (v lobby zdarma), restaurace, bar, bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek), fitness a stolní tenis. Za poplatek mohou hosté navštívit saunu, turecké lázně nebo vyzkoušet vodní sporty na pláži. Nákupní možnosti najdete již v blízkosti hotelu, živé centrum Alanye s obchody, restauracemi i nočním životem je vzdálené 1,5 km a dopravíte se tam místní dopravou nebo pěšky příjemnou procházkou po promenádě podél moře. Hotel ve velmi výhodné cenové relaci doporučujeme klientům, kteří ocení blízkost pláže i města s vyžitím v dosahu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 větší místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.
Jednolůžkové pokoje (max. obsazenost 1 dospělá osoba), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj a zákusek, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00–23.00).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: TRAVEL 2002, spol. s r.o., IČ 46980211.
Lokalita dle pořadatele: Alanya, Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kleopatra Ada Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Kleopatra Ada Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 603 034
dnes 11.30–18.30 h

Hodnocení

4/ 5 9 recenzí

Krotas90 červen 2022 Hotel neodpovídá 4*. Při návštěvě Alanye jsme byly ubytování v tomto hotelu. Wifi za poplatek 17€ na jeden mobil /týden. All inclusive by se dal pojmen... celá recenze

Chikita červen 2019 Pohodová dovolená. ⛱️... celá recenze

Jana květen 2019 Dovolená u moře. Celkově vydařená dovolená, příště si ale vyberu termín nejdříve v 2.polovině května. Moře bylo poměrně studené. Hotel byl útulný, ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Turecko - více informací