Klubový aparthotel AKROPOLIS

  Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Fourka

3/5

Klubový aparthotel AKROPOLIS

    Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Fourka
Číslo zájezdu: 2 031 902
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Komplex prostorných studií a apartmánů nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska je vzdáleno přibližně 1 km, to znamená 10-15 minut chůze.

Ubytování

Studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 4 osoby (některé s možností přistýlky) se dvěma ložnicemi s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička...), balkónem nebo terasou, Wi-Fi, SAT-TV a rychlovarnou konvicí. Možnost klimatizace za příplatek 5,- Euro/studio/apartmán a den.

Vybavení

Recepce, restaurace, velký bazén, dětský bazén/brouzdaliště, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, velká terasa pro slunění, beach-volejbalové hřiště, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, dětské hřiště s houpačkami a průlezkami (vše k dispozici zdarma). Ubytovatel zajišťuje zakoupení balených vod v areálu hotelu, dále také možnost zapůjčení motorek a automobilů a nabídku fakultativních výletů. Náš delegát je k dispozici přímo v hotelovém komplexu.V komplexu působí česky mluvící animátor (červenec, srpen) zajišťující bezplatně cvičení, programy pro děti i dospělé, dětský klub, aquaerobik, sportovní utkání, petanque a další programy v areálu aparthotelu, i na pláži. Akropolis má nově vlastní plážový bar s Wi-Fi, lehátky a slunečníky (za konzumaci), včetně nabídky jídel (club sendvič, souvlaki, saláty…), převlékárny a toalet.

Stravování

Vlastní nebo polopenze (řecká i mezinárodní kuchyně), snídaně na způsob bufetového stolu, večeře je servírovaná a sestává z hlavního chodu, salátu a dezertu (ovoce nebo sladký dezert). Možnost objednání samostatných snídaní nebo samostatných večeří. Možnost zajištění obědů formou rychlého občerstvení v plážovém – výběr z: hot-dog, toast, souvlaki s hranolky a zeleninovou přízdobou nebo gyros v pitě. Součástí zakoupeného oběda je možnost bezplatného užívání lehátek a slunečníků na pláži.

Pláž

Široká písečná pláž s malými, barevnými oblázky vzdálena cca 200 m (4 minuty chůze), lehátka a slunečníky na pláži (slunečníky a lehátka k dispozici bezplatně za konzumaci v plážovém baru – očekává se objednání min. jednoho nápoje dopoledne a jednoho nápoje odpoledne), možnost využití vlastních slunečníků.

Další služby

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 350,- Kč/noc

Slevy a výhody

Vlastní doprava – 2.000,- Kč, spojení 2 turnusů – 2.000,- Kč

Upozornění

Poznámkám k leteckým termínům: Letové časy jsou nezávazně plánovány (časy se mohou změnit, závazné jsou pouze časy uváděné v pokynech na cestu, které zasíláme zákazníkům cca 7 dní před odletem) takto: odlet z Brna v 01:55 hod. v noci, odlet z Ostravy ve 03:20 v noci, přílet do Soluně v 06:15 hod. ráno (místního času). Cesta zpět: odlet ze Soluně v 00:15 hod., v noci (místního času), přílet do Brna 01:10 hod. v noci, přílet do Ostravy v 02:35 hod. v noci. Zákazníci tak již v dopoledních hodinách dorazí do letovisek a budou ubytování a mohou si prakticky celý den užívat dovolenou. Předposlední den dovolené budou zákazníci odjíždět na letiště ve večerních hodinách a odlétat v posledním dni dovolené 15 minut po půlnoci.

Názor CK

Perfektní destinace pro všechny věkové kategorie, zejména rodiny s dětmi, animační a sportovní programy, v červnu a září doporučujeme také v programu 55+.Aparthotel Akropolis v roce 2018 získal nejlepší hodnocení našich zákazníků spokojeností *****

Fakultativní výlety

Ve Fource Vám delegátka dle aktuálních možností nabídne tyto fakultativní výlety:Thessaloniki (Soluň) - 25 euroWaterland (aquapark) - 20 euro transfer, lístky si klienti na místě hradí samiAfytos (noční historické městečko) - 12 euroVýlet lodí Toroneos - 35 euroNoční nákupy Kalithea - 12 euroDopolední trhy v Kassandrii - 8 euroKoupání v Possidi - 10 euroDěti do 6 let jsou zdarma, děti do 14 let platí poloviční cenu.

Stravování

vlastní nebo polopenze formou bufetu (řecká kuchyně), večeře sestává z polévky, salátů a příloh, dezertů nebo zmrzliny či ovoce (bufetovým způsobem) a servírovaným hlavním jídlem - výběr ze 2 menu speciální nabídka: nápoj k večeři + 30,- Kč/den (výběr: 0,3 l čepované pivo, 0,2 l bílé nebo červené víno či retsina, cola, fanta, juice nebo 0,5 l minerální voda)

Plážový servis

široká písečná pláž vzdálena cca 200 m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (případně za konzumaci v plážovém baru), možno využít vlastních slunečníků

Poznámka k termínům: Letové časy jsou nezávazně plánovány (časy se mohou změnit, závazné jsou pouze časy uváděné v pokynech na cestu, které zasíláme zákazníkům týden před odletem) takto: odlet z Brna v 01:55 hod. v noci, odlet z Ostravy ve 03:20 hod. v noci, přílet do Soluně v 06:15 hod. ráno (místního času). Cesta zpět: odlet ze Soluně v 00:15 hod. v noci (místního času), přílet do Brna 01:10 hod. v noci, přílet do Ostravy v 02:35 hod. v noci. Zákazníci tak již v dopoledních hodinách dorazí do letovisek a budou ubytováni a mohou si prakticky celý den užívat dovolenou. Předposlední den dovolené budou zákazníci odjíždět na letiště ve večerních hodinách a odlétat v posledním dnu dovolené 15 minut po půlnoci. Plánované odlety jsou v brzkých ranních hodinách a návraty zpět taktéž v brzkých ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že odjezd z cílových destinací na letiště v Soluni je v podvečer předposledního dne zájezdu, nezapočítáváme do počtu nocí poslední noc. V případě polopenzí je však zahrnuta v ceně pro Vaše pohodlí snídaně v den příletu a večeře před transferem na letiště v Soluni. Tedy polopenzí je o jednu více než počet nocí. U kombinovaných zájezdů je po příletu snídaně a před odletem večeře.

Základní cena zahrnuje

  • AUTOKAR dopravu autokarem, ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
  • LETADLO leteckou doprava, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do místa ubytování a zpět,ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • AUTOKAR Možnost dokoupení: samostatných snídaní za 160,- Kč/os./den nebo samostatných večeří za 160,- Kč/os./den (cena polopenze = snídaně + večeře je zvýhodněna a uvedena v tabulce) Možnost dokoupení: obědů formou rychlého občerstvení v plážovém baru za 100,- Kč/os./den
  • komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 0,5 Euro/studio/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu
  • LETADLO komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 0,5 Euro/studio/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu

Informace o zájezdu

Pořadatel: BON TON, s.r.o., IČ 25390589.
Lokalita dle pořadatele: Chalkidiki, Fourka
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Akropolis ***
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Akropolis

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 031 902
dnes 8–18 h

Hodnocení

16. nejlepší hotel v destinaci Chalkidiki

3/ 5 17 recenzí


Andy srpen 2019
Tak tady uz nikdy. Do Recka jezdime kazdorocne a spokojime se i se skromejsim ubytovanim. Tohle ale bylo moc i na nas.... celá recenze


cestovatelka260711 srpen 2019
Hodnocení dovolené v Řecku - Fourka - hotel Akropolis. V loňském roce jsem se svojí rodinou navštívil v měsíci srpnu s cestovní kanceláří B**** Řecko - Chalkidiki - Fourka. Po zkušenost... celá recenze


Osladil srpen 2019
Apart AKROPOLIS. DOBRÉ... celá recenze

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Klubový aparthotel AKROPOLIS
    Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Fourka

Cena
12 540 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 031 902

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
12 540 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
1
3 150 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
900 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
696 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč