Kodaň - letecké víkendy

Dánsko, Kodaň

Kodaň - letecké víkendy

  Dánsko, Kodaň
Původní cena
17 990 Kč/os

Cena
15 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 036 635
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Program okruhu

TRASA ZÁJEZDU: Kodaň

 • Frederiksborg
 • Kronborg
 1. DEN odlet z Prahy do Kodaně. Již první den můžete vidět to nejhezčí z dánské metropole. Např. královský palác Amalienborg - sídlo dánské královny Markéty II., palác Christiansborg - sídlo dánského parlamentu a Borsen - budova burzy, jejíž dračí věžičku navrhl osvícený král Christian IV. v 17. století. Doporučujeme plavbu loďkou z idylického Nyhavnu - přístav se starými loděmi i moderními jachtami a spoustou restaurací a kaváren, kde žil Hans Christian Andersen. Transfer na hotel a nocleh.
 2. DEN po snídani si prohlédneme nejkrásnější dánský zámek Frederiksborg, který se rozkládá na třech malých ostrůvcích jezera Slots a je postaven ve stylu holandské renesance. V zámku se nachází Muzeum dánské historie, po jehož návštěvě již budete o Dánsku vědět naprosto vše. Nezapomeňte na přilehlé zahrady, které jsou pečlivě udržovány. Pokračujeme do Helsingor se zámkem Kronborg, do kterého anglický dramatik Shakespeare umístil děj Hamleta. Je zde také nejužší místo Oresundské úžiny. Cestou zpět do Kodaně navštívíme čtvrť Christianhavn, kde se nachází autonomní tzv. Svobodné město - Christiania, které v roce 1971 vyhlásilo nezávislost.. Christiania se pokládá za samostatný mikronárod, který není součástí EU a používá i vlastní měnu. Návrat na ubytování. Nocleh.
 3. DEN snídaně. Dnes si během pěší prohlídky města prohlédnete malebné uličky historického jádra. Neminete radnici a při vyhlídce z válcové věže Rundetarn možná uvidíte až do Švédska. Návštěva královského zámku Rosenborg, kde jsou uloženy dánské korunovační klenoty a k němuž patří krásný zámecký park. Pokračovat budete k historické přístavní pevnosti Kastellet ze 17. století, která určitě stojí za prohlídku. Uvnitř pevnosti jsou kasárna a na hradbách jsou rozestavěna děla, mířící výhružně do moře. A samozřejmě - Dánsko nemůžete opustit bez fotografie symbolu města - Malé mořské víly. Večer můžete navštívit zábavní park Tivoli nebo Tycho Brahe planetárium. Nocleh.
 4. DEN snídaně. Individuální volno (dle možností) můžete strávit na hlavní pěší zóně Stroget, která je nejdelší nákupní třídou v Evropě, nebo navštivte unikátní muzeum jantaru Ravnmuseet. Transfer na letiště a odlet z Kodaně do Prahy.

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ: 15.

Základní cena zahrnuje

 • CENA ZAHRNUJE: leteckou dopravu Praha–Kodaň–Praha s možným přestupem, letištní taxy a další poplatky, transfery z letiště do hotelu a zpět, dopravu během výletu, 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu, 3x snídaně, služby česky mluvícího průvodce
 • CENA NEZAHRNUJE: cestovní a covid pojištění, vstupy

Základní cena nezahrnuje

 • 1lůžkový pokoj (4 990 Kč)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dánsko
 • Místo dle CK: Kodaň

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 036 635
dnes 8–17 h

Nezávazná objednávka

Kodaň - letecké víkendy
  Dánsko, Kodaň

Původní cena
17 990 Kč/os

Cena
15 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 036 635

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 4 dny
0
790 Kč