Termín:
1. 12. – 3. 12. 2017
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
letecky Praha 7:00
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Program zájezdu

1.den: Odlet v ranních hodinách do Kodaně. Naši návštěvu zahájíme u radnice poblíž zábavního parku Tivoli s vánočním trhem a pravou severskou vánoční atmosférou, dále projdeme po pěší zóně Stroget, nejdelší pěší zóně v Evropě. Dojdeme až na největší kodaňské náměstí Kogens Nytorv s monumentální budovou Královské opery, odkud budeme pokračovat k pitoresknímu přístavu Nyhavn, kde je možno podniknout vyhlídkovou plavbu lodí kolem historické části města či strávit příjemné chvíle na vánočním trhu. Zastavíme se i u královského paláce Amalienborg, dále se projdeme po nábřeží a přes zajímavý park k symbolu tohoto města, sošce Andersenovy Malé Mořské víly. Pro milovníky večerní zábavy je možné vychutnat zajímavou atmosféru města a posedět v některé z četných kavárniček či pivnic, které kypí společenským životem. Nocleh. 2.den: Po snídani možnost navštívit slavné město Roskilde, kde najdeme např. zajímavé Muzeum vikinských lodí a v místní monumentální katedrále hrobky dánských králů. Další možností výletu je slavný zámek Kronborg u Helsingoru, kde se v parku nachází údajný Hamletův hrob. Samotná Kodaň nám nabízí návštěvu zámku Rosenborg s nádhernými interiéry, kde jsou uloženy i dánské korunovační klenoty, či Národní muzeum. Nocleh. 3. den: Snídaně, zavazadla si ponecháme v hotelu a volný den využijeme k dalšímu poznávání. V podvečerních hodinách transfer na letiště a následný odlet do Prahy.

Fakultativní služby

• příplatek na jednolůžkový pokoj

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• leteckou dopravu Praha – Kodaň a zpět • transfer z letiště do hotelu a zpět, průvodce • 2 noclehy v hotelu ** se snídaní • zák. pojištění dle zák. č.159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

vstupy do muzeí a jiných objektů ani náklady na použití místní dopravy. Změna programu a programových dnů dle aktuální situace vyhrazena.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čedok, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Kodaň
  • Místo dle CK: Kodaň
Informace o slevách

Kodaň v době adventu **

Číslo zájezdu: 833678
Dánsko, Kodaň

Všechny termíny a možnosti (1)