Koral

  Bulharsko, Svatý Konstantin

3/5

Koral

    Bulharsko, Svatý Konstantin
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Koral
O ubytování

Pohodová atmosféra rodinného hotelu, místo s velkým bazénem zasazené do zelené zahrady, kde najdete svůj klid. Těšit se můžete na speciality místní kuchyně.

Poloha a popis

Hotel se nachází 500 m od písčité pláže, která je obklopena malým zálivem. Rodinný hotel, v jehož zázemí se nachází velký bazén a příjemná zelená zahrada, která přímo vybízí k lenošení. Poblíž hotelu je dostatečný výběr restaurací, obchodů a supermarketů.

Pokoje

Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV, minibarem (na vyžádání), telefonem, či bezpečnostní schránkou. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá klimatizace. Ke standardu všech pokojů patří balkón s výhledem na bazén se zahradou nebo do klidného parku. V nabídce ubytování jsou jedno či dvoulůžkové pokoje, případně také studia nebo apartmán pro 4-5 osob.

Služby hotelu

V ceně ubytování mohou hosté využívat velký hotelový bazén, kde je oddělená dětská část, vč. lehátek. Jistě využijete i možnost připojit se bezplatně k Wi-Fi v blízkosti recepce, na pokoji pak za příplatek. Pokud budete chtít pojmout dovolenou aktivněji, hotel nabízí možnost využít ping-pongový stůl, hotelové fitness, šipky, kulečník a další aktivity. Pro děti je v hotelu připravený i dětský koutek. Pokud preferujete spíše odpočinek, můžete svůj relax umocnit saunou, vířivkou nebo masážemi.

Stravování

Hotel Koral se pyšní domácí kuchyní a zeleninou ze své zahrady. Stejně tak víno pochází z rodinných vinic, servírují se také chutná vína ze známého vinařství v Melniku. Ubytování nabízíme s polopenzí nebo formou ALL INCLUSIVE. Hotel disponuje také á la carte restaurací s bulharskou kuchyní.

ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně 7.30 – 10.00 hod., oběd 12.00 – 14.00 hod., svačina: 15:00 – 16:00 hod, zmrzlinové pokušení: 16:30 – 17:30 hod., večeře 18:00 – 20:00 hod, Á la carte restaurace je otevřena do 22:30 hod; Po celý den je otevřen také bar u bazénu. Nápoje: nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jako jsou točené pivo, bílé i červené víno nebo tvrdý alkohol jsou servírovány denně od 10.30 do 20.00.

Destinace

Z 378 kilometrů dlouhého bulharského pobřeží, lemovaného nádhernými písečnými plážemi, pro vás vybíráme vedle Zlatých Písků také letovisko Svatý Konstantin a Helena. Zde se můžete těšit na luxusní hotely s programem ULTRA ALL INCLUSIVE, na služby našich českých delegátů a hlavně na všeobecnou bulharskou letní pohodu.

Letovisko Svatý Konstantin a Helena je především klidným místem s rovinatým terénem a písečnými plážemi. Než jednu dlouhou písečnou pláž, které znáte ze Zlatých Písků, zde najdete několik spíše menších členitých pláží. Pozvolný vstup do moře oceňují rodiny s dětmi. Letovisko se nachází přibližně 10 km severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Svůj název nese podle blízkého kláštera z 16. století, který můžete navštívit. Nejstarší přímořské letovisko bylo vybudováno v překrásném přírodním parku s listnatými stromy. Oblast Svatý Konstantin a Helena je také oblíbené lázeňské městečko s termálními prameny a nabízí potřebnou infrastrukturu pro cestovní ruch (pošta, lékárna, zdravotní středisko, policejní stanice). Diskotéky, bary a noční kluby byste zde ale hledali marně. Toto místo tedy doporučujeme především rodinám s dětmi a také všem, kdo hledají klid pro svůj letní odpočinek.

V letošní nabídce najdete opět hotel Astor Garden 5*, který jste si v loňské sezóně velmi oblíbili. K němu přidáváme v těsném sousedství nově postavený hotel AquaHouse Hotel & SPA 5*. Oba hotely představují vysoký standard v kvalitě, na který si rychle zvyknete. Vedle toho můžete zvolit i hotel Koral 4*. Kompletní nabídku hotelů a variant zájezdů najdete na webu CK. Volba je jen na vás a my vám s ní rádi pomůžeme.

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou „perla Černého moře“. Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 metrů vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se můžou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech si můžete přečíst v našem katalogu.

Základní cena zahrnuje

autobusem
 • ubytování v 4* hotelu na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE
 • autobusová doprava
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
 • ubytování v 4* hotelu na uvedený počet nocí
 • polopenze
 • autobusová doprava
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
letecky
 • ubytování v 4* zařízení na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE
 • letecká doprava (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
 • ubytování v 4* zařízení na uvedený počet nocí
 • polopenze
 • letecká doprava (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

autobusem
 • cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách)
 • pobytová taxa 1,5 euro/osoba/den – hradí se na místě
letecky
 • cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách)
 • pobytová taxa 1,5 euro/osoba/den – hradí se na místě
 • případné fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Experitour s.r.o., IČ 24221414.
Lokalita dle pořadatele: Svatý Konstantin, Svatý Konstantin a Helena
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Koral ****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: 500 m
Všechny zájezdy do  Hotel Koral

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 288 374
dnes 12–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Svatý Konstantin

3/ 5 1 recenzí


Zuzana Dvořáková červen 2012
Hotel Koral. Dovolená byla příjemná, ale příště pojedu určitě někam jinam.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-koral-svaty-konstantin-bulharsko-z2288374/1421363483/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Koral
    Bulharsko, Svatý Konstantin

Cena
14 860 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 288 374

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 860 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
3 460 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
360 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
224 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč