Kotva

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Kotva

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Kotva
Komplex hotelu Kotva je tvořen dvěma budovami, které leží v jižní části letoviska, přímo na rozhraní Slunečného pobřeží a Nového Nesebaru, necelých 250 metrů od pláže. Vzdálenost do centra letoviska je asi 2 km, do Nového Nesebaru jen přibližně 500 metrů. Spojení s centrem a Nesebarem zajišťuje minivláček a linkový autobus. Pláž Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem je pouhých 250 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.  Ubytování Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny telefonem, televizorem se satelitním příjmem a minibarem. Klimatizace se poskytuje za příplatek a je na vyžádání. Všechny pokoje mají vlastní balkon se stolkem a židlemi. Strava All inclusive nabízí snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Svačiny během dne. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 23:00. Vybavení hotelu Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, Wi-Fi v lobby (zdarma), trezor (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dva bazény kombinované s vodním parkem pro děti (vodní skluzavky), dětský bazén, dětské hřiště, konferenční místnost, směnárna Aktivity Vodní sporty na pláži za poplatek. Venkovní animační programy zdarma. K dispozici také posilovna, stolní tenis, kulečník a sauna (vše za poplatek) 

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla /povolená hmotnost a možnost cateringu na palubě bude upřesněna/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Bulharsko, Slunečné pobřeží
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Kotva ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Hotel Kotva

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 037 695
dnes 8–18 h

Hodnocení

3/ 5 80 recenzí


Vendula Pešková srpen 2021
Kotva nikdy více. V hotelu jsme chytili rotaviry, pokoj nešel prodloužit do doby odjezdu, nakonec jsme si zaplatili jiný hotel o ulici vedle, abycho... celá recenze


Lida srpen 2021
Pokoje-katastrofa. Ti, co si trošičku potrpí na čistotě, určitě né hotel Kotva.Pokoje-odstrašující případ, jak by neměl vypadat v dnešní době žádný h... celá recenze


Tereza srpen 2021
Hotel Kotva. Spokojení ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Kotva
    Bulharsko, Slunečné pobřeží

Cena
17 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 037 695

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
940 Kč