Termín:
21. 6. – 23. 6. 2018
Počet dní:
3 (čt – so)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Pojeďte se s námi vykoupat do jednoho z nejoblíbenějších italských letovisek - do Lignana a jeho části Sabbiadoro. Najdete tu pláž s jemným zlatým pískem, která je každoročně oceněna Modrou vlajkou. Využít můžete pláže veřejné nebo si pronajmout slunečník s lehátky, popřípadě plážové stany. Ujít byste si neměli nechat návštěvu mola Terrazza a Mare zakončeného barem a diskotékou. Den zakončíme plavbou po benátské laguně s tříchodovým menu, lahodným vínem a živou hudbou

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. Příjezd do Lignana, části Sabbiadoro. Následovat bude celodenní koupání. V podvečer odjezd do Punta Sabbioni. Zde přesedneme na parník, který nás proveze Benátskou lagunou. Během plavby bude podávána tříchodová večeře a rozlévané víno. Celý večer bude probíhat za doprovodu živé hudby. Krátká zastávka v Benátkách na náměstí San Marco. Poté plavba zpět do Punta Sabbioni. Odjezd do ČR.

3. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Nástup / Výstup

PRAHA - 19:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV - 19:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR - 20:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 21:30 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Povinný příplatek za plavbu a večeři 45 euro
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátky
  • Místo dle CK: Benátky

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


Koupání v Lignanu a plavba Benátskou lagunou s večeří a živou hudbou

Číslo zájezdu: 979647
Itálie, Benátsko, Benátky