Termín:
16. 8. – 18. 8. 2018
Počet dní:
3 (čt – so)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
2 990  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Pojeďte se s námi vykoupat do jednoho z nejoblíbenějších italských letovisek - do Lignana a jeho části Sabbiadoro. Najdete tu pláž s jemným zlatým pískem, která je každoročně oceněna Modrou vlajkou. Využít můžete pláže veřejné nebo si pronajmout slunečník s lehátky, popřípadě plážové stany. Ujít byste si neměli nechat návštěvu mola Terrazza a Mare zakončeného barem a diskotékou. Den zakončíme plavbou po benátské laguně s tříchodovým menu, lahodným vínem a živou hudbou

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. Příjezd do Lignana, části Sabbiadoro. Následovat bude celodenní koupání. V podvečer odjezd do Punta Sabbioni. Zde přesedneme na parník, který nás proveze Benátskou lagunou. Během plavby bude podávána tříchodová večeře a rozlévané víno. Celý večer bude probíhat za doprovodu živé hudby. Krátká zastávka v Benátkách na náměstí San Marco. Poté plavba zpět do Punta Sabbioni. Odjezd do ČR.

3. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Nástup / Výstup

PRAHA - 19:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV - 19:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR - 20:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 21:30 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Povinný příplatek za plavbu a večeři 45 euro
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu)
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátky
  • Místo dle CK: Benátky

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Koupání v Lignanu a plavba Benátskou lagunou s večeří a živou hudbou

Číslo zájezdu: 979647
Itálie, Benátky