Termín:
2. 12. – 3. 12. 2017
Počet dní:
2 (so – ne)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Poznávací zájezd autobusem za historickými památkami Polska. 

1. den

Odjezd z Olomouce v cca 6:00 hod., kolem poledne přijezd do KRAKOVA. Prohlidka historickeho centra: hradni navrši Wawel s katedrálou, možnost prohlidky interieru a krypty polskych kralů a vyznamnych osobnosti naroda, dale Rynek, slavne Sukiennice, ve kterych se ve středověku prodavaly latky, Mariansky kostel, Jagellonska univerzita, Kralovska cesta... Ubytování v hotelu, volný program, nocleh.

2. den

Po snídani prohlídka královských solnych dolů: WIELICZKA, ktere jsou stejně jako centrum Krakova na seznamu světoveho kulturniho dědictvi UNESCO. Prohlidka unikatnich prostor nachazejicich se
v hloubce 100–120 metrů pod zemi – kaple, solna jezera, sochařska vyzdoba ze soli, chodby tahnouci se v délce více než 2 km. Návrat do Krakova, prohlidka starobyleho židovskeho města Kazimierz.
Možnost návštěvy bohatých sbírek Muzea Czartoryskych, které obsahují i světoznamý obraz Dáma s hranostajem od Leonarda da Vinci, připadně individualní volno na oběd a nákup suvenýrů. Odjezd
kolem 17.00, návrat do Olomouce kolem 21.00.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce.

Základní cena nezahrnuje

  • vstupné do solných dolů 330 Kč/dosp.os., 170 Kč/děti a studenti.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Bohemian fantasy, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Krakov, Wieliczka
Informace o slevách

KRAKOV A WIELICZKA

Číslo zájezdu: 753759
Polsko, Malopolsko, Kraków

Všechny termíny a možnosti (1)