Krkonoše - Penzion Barborka

Česko, Krkonoše

Krkonoše - Penzion Barborka

  Česko, Krkonoše
Číslo zájezdu: 1 666 272
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Penzion Barborka: penzion se nachází v Rokytnici nad Jizerou, v klidném prostředí, v blízkosti lyžařských areálů, v nejkrásnější části Západních Krkonoš. Citlivě provedená nedávná rekonstrukce zanechala penzionu svůj charakteristický horský vzhled, o to více možná překvapí moderní a vkusný interiér.

Spojení: autobusem a vlakem - autobusová zastávka se nachází cca 350 m od penzionu, vlaková zastávka cca 5 km; autem - parkoviště pro hosty je u penzionu k dispozici zdarma.

Ubytování a služby penzionu: penzion disponuje velkou společenskou místností s WiFi zdarma, vybavenou kuchyní (výčepní zařízení, kávovar, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba, varná deska, rychlovarná konvice), velkým venkovním vyhřívaným a zastřešeným bazénem (k dispozici od června do září), posezením a výčepem s pivem u bazénu, terasou s markýzou, venkovním dětským hřištěm s trampolínou, vlastním parkovištěm u objektu.

Cca 100 m od penzionu se nacházejí skiareály pro začínající i zdatné lyžaře i pro rodiny s dětmi (Sachrovka 100 m, Modrá Hvězda 200 m, Horní Domky 1,5 km, Studenov 2,5 km), půjčovny lyžařského vybavení. Dostupnost lyžařských areálů usnadňuje skibus vzdálený od penzionu 150 m.

Penzion nabízí ubytování v devíti 2 - 6-lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a třech apartmánech pro 4 - 8 osob s vlastním soc. zařízením, kompletně vybaveným kuchyňským koutem, TV.

Stravování: Penzion nedisponuje vlastní restaurací, stravování formou polopenze je zabezpečeno v cca 100 m vzdálené restauraci. Polopenze: snídaně formou bufetu, obědový balíček (obložená houska, pitíčko, sušenka, ovoce), večeře - polévka, salát, výběr ze 3 hlavních jídel, moučník.

Letní pobytový balíček: v balíčku je zahrnuto ubytování s polopenzí, neomezený vstup do vyhřívaného bazénu, každý den obědový balíček (nedává se v den odjezdu), 1x za pobyt grilování na terase, 1x půjčení horského kola na den (elektrokolo na 4 hodiny sleva 25%), 1x zmrzlinový pohár + káva espresso/cappuccino, 1,5x hod. sauna, 1x mapa Rokytnice a okolí, zdarma stolní tenis, trampolína pro děti, kulečník a šipky

Základní cena zahrnuje

7 nocí v penzionu ve 2-5 lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, 7x polopenzi, pobytový balíček,

5 nocí v penzionu ve 2-5 lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, 5x polopenzi, pobytový balíček,

Základní cena nezahrnuje

dopravu, lázeňský a rekreační poplatek (cca 19 Kč dospělá osoba/noc, 4 Kč dítě/noc - platí se na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Quicktour, IČ: 28115244. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Krkonoše

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 666 272
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

Krkonoše - Penzion Barborka
  Česko, Krkonoše

Cena
5 292 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 666 272

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 292 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč