KURUMBA MALDIVES

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

5/5

KURUMBA MALDIVES

    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha:
Tento pohádkový resort se nachází na atolu nesoucí hlavní město Malé, konkrétně tedy v jeho severní části. Je to dokonalí kombinace jemného bílého písku a scénických výhledů se západy Slunce a kokosovníky. Cesta z mezinárodního letiště v Malé do resortu trvá pouze 10 min motorovým člunem, tyto transfery jsou k dispozici 24 hodin denně. Turisticky atraktivní místa jako je např. Národní museum nebo lokální “Republic Square” jsou vzdálené pouze 5,3 km.
Vybavení hotelu:
Hotel poskytuje veškerá vybavení pro své hosty a snaží se jim splnit i ta nejmenší přání. Funguje zde kyvadlová letištní doprava. Celý resort hotelu je klimatizovaný. Hotel nabízí take mnoho obchodů, denní tisk, nekuřácké prostory, klimatizace, pokojovou službu nebo trezor. V hotelovém lobby se nachází ochotný concierge, který je vždy připravený pomoci, místo na dočasné skladování zavazadel, deska s turistickými informacemi, kde lze načerpat inspirace na možné výlety. Hotelový personal je flexibilní a domluví se

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Severní Male Atol
  • Místo dle CK: Maldives

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kurumba Maldives Resort *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Kurumba Maldives Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 031 908
dnes 8–17 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Kaafu Atol

5/ 5 2 recenzí


Igor květen 2010
Fotky. Šnorchlování výborné. Viděl jsem strašidelnou rybu viz obrázek.... celá recenze


Jenda květen 2006
Luxusní dovolená. Nádherný, luxusní resort, s překrásnými plážemi, které se táhnout kolem celého ostrova. Spousta palem, květin, orchidejí.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

KURUMBA MALDIVES
    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Cena
129 202 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 031 908

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
129 202 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 820 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 950 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč