Kusar (MVN100)

  Chorvatsko, Istrie, Motovun

Kusar (MVN100)

    Chorvatsko, Istrie, Motovun
Číslo zájezdu: 1 805 647
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

4-pokojový dům 65 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2-plotýnkový vařič, trouba, myčka, 2-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, elektrický kávovar). V podkroví: vstupní hala/předsíň s klimatizací. 1x zkosený pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 1x lůžkem. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lůžkem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Elektrické topení (extra), horkovzdušné topení (extra). Balkon, terasa. Balkonový nábytek, gril (přenosný), lehátka. Výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Nízko položená okna v ložnice se zkosenými stropy.

Popis

Rodinný dům 'Kusar (MVN100)', 2-podlažní. 900 m od centra Motovun, 28 km od centra Novigrad, 30 km od centra Poreč, 28 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 s rostlinami a stromy, nezapuštěný bazén (7 x 4 m velký, 130 cm hluboký, 27.03.-05.11.). Údržba bazénu majitelem/správcem. V domě: přístup na internet, pračka. Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 600 m, restaurace 900 m, skalnatá pláž 28 km. Marina 28 km. Část domu je uzavřena a není obývána.

Základní cena zahrnuje

 • Klimatizace
 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
 • Change of bed linen every 7 days
 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Poplatek z pobytu
 • Ručníky
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)

Základní cena nezahrnuje

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 10.0 EUR paušál
 • Vratná kauce v hotovosti - 125.0 EUR
 • Topení - 30.0 EUR za týden
 • Přistýlka - 35.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Istrie
 • Místo dle CK: Motovun

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 647
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Kusar (MVN100)
    Chorvatsko, Istrie, Motovun

Cena od
1 117 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 647

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
6 702 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč