Termín:
2. 5. – 2. 5. 2020
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Zámek Książ – májové město Vratislav (Wrocław) – květinové slavnosti

Doprava

Zájezdovým autobusem s WC a klimatizací
Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod.
Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit dle jejich potřeb.
Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.

Ubytování

Bez ubytování.

Stravování

Bez stravy.

Program

Odjezd v časných ranních hodinách (Česká Třebová okolo 4.00) směrem Hradec Králové, Náchod.
Dopoledne navštívíme jeden z největších polských zámků Książ, na němž se v těchto dnech budou konat úžasné květinové slavnosti. Čeká nás tu cesta na zámeckou vyhlídku, procházka zahradami a parkem výhledy z teras, a především prohlídka zámku, který je v těchto dnech vyzdoben nádhernými aranžmá a květinovými vazbami. Zájemci mohou navštívit i hřebčín či výhodně nakoupit květiny, bylinky i cibulky.
Odpoledne přejedeme do jednoho z nejstarších a nejkrásnějších polských měst, do Vratislavi. Při procházce historickým centrem s průvodcem uvidíme ostrov Tumski s katedrálou, prohlédneme si vratislavské trpaslíky a dojdeme až na nádherně opravené náměstí Rynek. Sami si poté můžete vyjít na vyhlídku z Mostku čarodějnic, posedět v cukrárně či v restauraci nebo věnovat čas nákupům.
Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách (Česká Třebová okolo 23.00), další dle trasy.

Další informace

Ostatní služby mohou být zajištěny v jazyce dané země či v angličtině. Charakter našich akcí určuje doprovod průvodce, který může být klientům nápomocen.
Klienti budou služby čerpat v rámci skupiny cca 30–50 osob. Při nižším počtu zájemců než 30 osob se služba či akce nemusí uskutečnit.
Pro informace o vhodnosti akce pro osoby s omezenou schopností pohybu se prosím obraťte na cestovní kancelář.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

- dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;
- služby průvodce.

Základní cena nezahrnuje

- pojištění léčebných výloh;
- vstupné (asi 40 PLZ).
Uvedená cena vstupů je orientační a jejich celková výše závisí na okolnostech (např. počasí) a rozhodnutí klienta. Klient nemusí absolvovat všechny prohlídky, zvolí si sám dle svého uvážení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře ČiLe, IČ: 6563431, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Wroclaw

Květinové slavnosti na hradu Ksiaz a Wroclaw

Číslo zájezdu: 1517830
Polsko, Dolnoslezsko, Wrocław

Všechny termíny a možnosti (1)