La Bergerie des Vignes (AGY130)

  Francie, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Agay

La Bergerie des Vignes (AGY130)

    Francie, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Agay
Původní cena
6 298 Kč/os

Cena od
4 710 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 803 821
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'La Bergerie des Vignes (AGY130)', 5-pokojový dům 150 m2. Starožitně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem pouze pro dekoraci, jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžkem a klimatizací. 1x pokoj s 2x lůžkem, koupelnou s vanou a WC a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou s vanou a WC a klimatizací. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu. Koupelna se sprchou a WC. Topení na naftu. Terasa, altán. Zahradní nábytek, elektrický gril, lehátka. Pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka (do 2 let). Internet (WiFi, zdarma). Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny ložnice.

Popis

Pěkný, útulný, komfortní na vinici chalupa 'La Bergerie des Vignes', obklopen stromy a vinicemi. 1.5 km od centra Agay, 8 km od centra Saint Raphael, mimo obec, samostatně stojící poloha ve svahu, 1.3 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 170 ha s rostlinami a stromy, přírodní zahrada. K dispozici pouze pro Vás: bazén (11 x 5 m velký, 01.01.-31.12.), s čištěním pomocí elektrolýzy soli. Venkovní sprcha, terasa. Dlouhý příjezd (700 m přírodní cesta). Parkovací místo (2 x) na pozemku. Obchod 1.5 km, písečná pláž 1.5 km.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Elektřina
  • Závěrečný úklid
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 500.0 EUR paušál
  • Prádlo (povlečení a ručníky)

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Azurové pobřeží
  • Místo dle CK: Agay

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 803 821
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

La Bergerie des Vignes (AGY130)
    Francie, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Agay

Původní cena
6 298 Kč/os

Cena od
4 710 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 803 821

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
37 674 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč