La Busa

  Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Alleghe, Civetta

La Busa

    Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Alleghe, Civetta
Původní cena
2 222 Kč/os

Cena od
2 098 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 338
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 75 m2 v 2. patře. Jednoduše zařízeno: obývací pokoj s TV se satelitním vysíláním. 2x dvoulůžkový pokoj. Jídelna s jídelním stolem. Vstup na balkon. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, mraznička). Koupelna s vanou, bidetem a WC. Topení. Balkon. Balkonový nábytek. Výhled na jezero a na hory. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 2 psi povoleni. Bez výtahu.

Popis

Masare' 2 km od Alleghe: Rodinný dům 'La Busa'. V obci 400 m od centra Masare', 2 km od centra Alleghe, slunná poloha, přímo u lesa. Společné: zahrada. Zahradní nábytek. V domě: lyžárna. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 400 m. Tenis 50 m, lanovka 2 km, lyžařský vlek 1 km, zastávka skibusu 400 m, dětské hřiště 50 m. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Topení
 • Závěrečný úklid
 • Pes

Základní cena nezahrnuje

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 6.0 EUR za osobu
 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 3.0 EUR
 • Přistýlka - 40.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Itálie
 • Místo dle CK: Alleghe

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 806 338
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

La Busa
    Itálie, Benátsko, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Alleghe, Civetta

Původní cena
2 222 Kč/os

Cena od
2 098 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 806 338

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
8 391,95 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč