LA CASA DI PETER

Itálie, Toskánsko, Stia

LA CASA DI PETER

  Itálie, Toskánsko, Stia
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

pěkná rekreační vila nacházející se na kopci v nádherné scenérii lesů, vinic a olivových hájů. Oblast je vynikající pro strávení příjemné dovolené v přírodě s rodinou i přáteli. Okolí je vynikající pro výlety.

Ubytování

vkusně zařízený apartmán s vybaveným kuchyňským koutem, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou, kávovarem, toustovačem, TV/SAT, CD a DVD přehrávačem, pračkou, žehličkou a žehlící deskou. #LA CASA DI PETER 8: (110 m2, max. 8 osob)/# v přízemí - terasa se zahradním nábytkem s přímým vstupem do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a krbem, rozkládací dvojlůžko, vana+WC. Zvýšené přízemí (přístup po 4 schodech) - dvě dvoulůžkové ložnice, jedna s panoramatickou terasou, dvojlůžková ložnice, SPR+WC, v suterénu k dispozici prádelna a místo s grilem

Postýlka

na vyžádání do 3 let, nutné objednat při rezervaci, zdarma.

Stravování

na vyžádání, možnost dokoupit večeři v typickém toskánském stylu.

Služby

prostorná zahrada se zahradním nábytkem, bazén (5x10 m, hloubka 1,0-1,50 m, otevřený 27/4-5/10), sluneční terasa, gril, připojení na internet a Wi-Fi (zdarma), stolní tenis.

Parkování

u vily.

Vzdálenost od centra

Stia 4 km.

Zvíře

nepovolené.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, lůžkoviny a ručníky.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě
  • závěrečný úklid (mimo kuchyňský kout) 100 €/apartmán.
  • Nepovinné příplatky v místě pobytu: topení 4 €/hodina, dřevo na topení 15 €/100 kg, bazénové osušky na vyžádání 3 €. Kauce: 300 €/apartman.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Toskánsko, Stia

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

La Casa di Peter
Všechny zájezdy do  La Casa di Peter

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 007 628
dnes 12–18 h

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

LA CASA DI PETER
  Itálie, Toskánsko, Stia

Cena od
5 866 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 007 628

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
46 921 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč