La Corte Bricca (Bilo D)

  Itálie, Lombardie, Oltrepo Pavese

La Corte Bricca (Bilo D)

    Itálie, Lombardie, Oltrepo Pavese
Původní cena
2 665 Kč/os

Cena od
2 516 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 212
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'La Corte Bricca (Bilo D)', 2-pokojový apartmán 50 m2 na 3 podlažích. Rustikálně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, jídelním stolem a TV. Vstup na terasu. Malá, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, varná konvice, mraznička, elektrický kávovar). V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 1x zkosený otevřený pokoj, na 2 podlažích s 1x lůžkem a 1x dvoulůžkem. Koupelna se sprchou, bidetem a WC. Plynové topení. Dřevěná podlaha, podlaha z přírodního kamene. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, síť proti hmyzu. Internet (WiFi, zdarma). Garáž (1 auto), garáž (1 auto). Upozornění: nekuřácké ubytování. Soukromý vstup. CIR: 018036-CIM-00001

Popis

Pěkná rezidence 300 m n.m., obklopena poli a vinicemi. 6 apartmánů v rezidenci. V osadě Cristina 2.2 km od centra Castana, na kraji obce, 28 km od centra Pavia, 84 km od centra Milano, na kopci. Společné: pozemek 2'300 m2 (oplocený), terasovitá zahrada s trávníkem a stromy, bazén (10 x 5 m velký, 130 cm hluboký, sezónní dostupnost: 01.Kvě.-15.Říj.). Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril. Údržba bazénu majitelem/správcem. V rekreačním zařízení: odkládací místnost na kola. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1.5 km, supermarket 3 km. Golfové hřiště 30 km. Upozornění: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Náklady na energii
  • Topení
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
  • Change of bed linen and towels - 10.0 EUR za osobu

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Lombardie
  • Místo dle CK: Oltrepo Pavese

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 212
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

La Corte Bricca (Bilo D)
    Itálie, Lombardie, Oltrepo Pavese

Původní cena
2 665 Kč/os

Cena od
2 516 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 212

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
7 547,95 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč