La Gare

  Francie, Normandie, Champeaux

La Gare

    Francie, Normandie, Champeaux
Původní cena
3 514 Kč/os

Cena od
3 319 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 144
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový dům 68 m2, v přízemí. Pěkně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna se zimní zahradou s pouze pro dekoraci, krbovými kamny, jídelním stolem a TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou, oddělené WC. Elektrické topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril (přenosný), lehátka, odkládací místnost. K dispozici: pračka. Upozornění: nekuřácký dům. Hlásič kouře.

Popis

Rodinný dům 'La Gare'. V osadě Surmoulin, 1 km od centra Champeaux. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem a rostlinami, parkovací místo u domu. Obchod 1 km, supermarket 3 km, písečná pláž 5 km, kamenitá pláž 2.6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km. Zajímavosti v okolí: Le Mont Saint Michel 40 km.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Poplatek z pobytu
 • Elektřina

Základní cena nezahrnuje

 • Vratná kauce v hotovosti - 250.0 EUR paušál
 • Topení - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Elektřina - 0.18 EUR
 • Dřevo (1 m?) - 50.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Normandie
 • Místo dle CK: Champeaux

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 144
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

La Gare
    Francie, Normandie, Champeaux

Původní cena
3 514 Kč/os

Cena od
3 319 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 144

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
13 274 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč