La Lucerie (BAY402)

  Francie, Normandie, Bretteville sur Ay

La Lucerie (BAY402)

    Francie, Normandie, Bretteville sur Ay
Původní cena
3 440 Kč/os

Cena od
3 249 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 927
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'La Lucerie (BAY402)', 4-pokojový dům 160 m2 na 2 podlažích. Moderně a stylově zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV a DVD přehrávačem. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnkový plynový vařič, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s malým jídelním stolem. Vstup na terasu. Oddělené WC. Podlahové topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešním oknem s 1x francouzským lůžkem, umyvadlem a koupelnou se sprchou. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lůžkem. 1x zkosený pokoj se střešním oknem s 2x lůžkem. Otevřená galerie. Koupelna se sprchou, oddělené WC. Elektrické topení. Terasa. Gril (přenosný), lehátka (4x), odkládací místnost. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácký dům. Maximálně 2 psi povoleni. Hlásič kouře.

Popis

Moderní, rustikální, komfortní dům 'La Lucerie'. 300 m od centra Bretteville-sur-Ay, na kraji obce, 7 km od centra La Haye-du-Puits, 50 km od centra Cherbourg, 2 km od moře, 2 km od pláže. Společné: pozemek (oplocený). K dispozici pouze pro Vás: pozemek 600 m2 s louka, parkovací místo (3 x) na pozemku. Supermarket 7 km, písečná pláž 2 km.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
 • Závěrečný úklid
 • Poplatek z pobytu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Elektřina

Základní cena nezahrnuje

 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
 • Vratná kauce v hotovosti - 250.0 EUR paušál
 • Elektřina - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Pes (povoleni max. 2) - 20.0 EUR
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 5.0 EUR

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Normandie
 • Místo dle CK: Bretteville sur Ay

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 804 927
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

La Lucerie (BAY402)
    Francie, Normandie, Bretteville sur Ay

Původní cena
3 440 Kč/os

Cena od
3 249 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 804 927

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
19 490 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč