La Riviere (SHM103)

  Francie, Auvergne-Rhône-Alpes, Rhône-Alpes, Saint-Thomé

La Riviere (SHM103)

    Francie, Auvergne-Rhône-Alpes, Rhône-Alpes, Saint-Thomé
Původní cena
2 947 Kč/os

Cena od
2 784 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 284
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

'La Riviere (SHM103)', 3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Jednoduše a rustikálně zařízeno: obývací pokoj s otevřeným krbem, TV se satelitním vysíláním, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Průchozí pokoj s 1x lůžkem (80 cm), krbovými kamny. Kuchyně (malá trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou, oddělené WC. Elektrické topení. V horním patře: (žebřík) galerie s 2x lůžkem (80 cm). Zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril (přenosný), lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Maximálně 2 psi povoleni.

Popis

Dům 'Hameau des Crottes', z jedné strany soused. 600 m od centra St. Thomé, 6 km od centra Viviers, 17 km od centra Montélimar, 10 m od řeky, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 400 m2, zahrada (není oplocena). K domu vede cesta se schody (7 schodů). Parkovací místo u domu. Supermarket 6 km, koupaliště 6 km.

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let) / Dětská vysoká židlička
  • Závěrečný úklid
  • Poplatek z pobytu
  • Pes (povoleni max. 2)

Základní cena nezahrnuje

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
  • Prádlo (povlečení a ručníky)

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Rhône-Alpes
  • Místo dle CK: Saint-Thomé

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 805 284
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

La Riviere (SHM103)
    Francie, Auvergne-Rhône-Alpes, Rhône-Alpes, Saint-Thomé

Původní cena
2 947 Kč/os

Cena od
2 784 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 805 284

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
13 916 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč