LA ROTONDA

  Itálie, Italská jezera, Lombardie, Gardola, Lago di Garda

LA ROTONDA

    Itálie, Italská jezera, Lombardie, Gardola, Lago di Garda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s balkonem/ terasou a výhledem na jezero a apartmány s balkonem/terasou s panoramatickým výhledem na jezero. #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek/# - SPR+WC, fén, telefon, TV/SAT, Wi-Fi. #dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem/terasou a výhledem na jezero/# - SPR+WC, fén, telefon, TV/SAT, Wi-Fi, balkon/terasa, výhled na jezero.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, zdarma.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře výběr z menu, salátový bufet, nápoje při večeři: 0,25 l vína, 0,5 l vody a 0,2 l nealko pro dítě.

Služby

Hotel - bezbariérový vstup, recepce, trezor na recepci, TV místnost, restaurace, pizzerie, bar s terasou, 2 bazény pro dospělé se slunečníky a lehátky, vnitřní bazén (do 15/5 a po 15/9), bazén pro děti, zahrada, dětské hřiště, animační programy, miniclub (pro děti 4-13 let), 4 tenisové kurty (v ceně 2 hodiny tenisu/pobyt), úschovna kol (v garáži). Internetový koutek, Wi-Fi, půjčovna kol, sauna, prádelna (vše za poplatek). Klienti ubytovaní v apartmánech mohou využívat služby hotelu (vzálenost max. 850 m od apartmánů).

Parkování

u hotelu (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

800 m.

Vzdálenost od jezera

7 km.

Pláž

oblázková s relativně pozvolným vstupem do vody.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, za poplatek 5 €/den.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování s polopenzí.

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 let/den.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Lago di Garda, Tignale

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 006 877
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

LA ROTONDA
    Itálie, Italská jezera, Lombardie, Gardola, Lago di Garda

Cena
3 880 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 006 877

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 880 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč