Lago di Garda - Jih, Verona a Lago d’Idro

Itálie, Peschiera

Lago di Garda - Jih, Verona a Lago d’Idro

  Itálie, Peschiera
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna v 7 hod. (ostatní odjezdová místa viz tabulka). Denní přejezd přes Rakousko do Itálie. Ubytování v Camping Bella Italia ve městě Peschiera. 2. den: Na kole z opevněného města  Mantova  podél místních jezer do Valeggio sul Mincio (hrad Scaligerů a opevnění v Borghetto) a dále po cyklostezce kolem řeky Mincio do Peschiery. Lze prodloužit přes Solferino, Castiglione, Dessenzano a kolem jezera přes Sirmione. (38-54-90 km). 3. den: Po cyklostezce a po málo frekventovaných silničkách přes Ponti sul Mincio a městečko Sommacampagna do historické Verony a dále kolem kanálu v údolí řeky Adige do Bussolenga. Pokračovat lze přes Lazise až do Peschiery. (49-72 km). 4. den: Z Lonata vinařským krajem Valtenesi  přes Padenghe (obydlená vesnička v původním hradu) do Saló (ke konci války sídlo Mussoliniho). Z Maderna poplujeme trajektem na východní břeh Gardského jezera a přes nádherná opevněná města s jedinečnou atmosférou na pobřeží - Torri, Gardu, Bardolino a Lazise se vrátíme do Peschiery. (61 km). Alternativně ze Saló zpátky krajem Valtenesi - Manerba - Moniga - Desenzano a po jižním břehu Gardského jezera přes Sirmione (opevněné centrum) do Peschiery. (60-70 km, lze zkrátit). 5. den: Autobusem vyjedeme do pohoří Monte Baldo, navštívíme věhlasné poutní místo - kapli Madonna della Corona. Poté sjezd přes Caprino Veronese a Costermano. Po pobřežní cyklostezce z Gardy do Peschiery. (42 km).  Lze různě prodloužit v pohoří Monte Baldo s možností sjezdu do údolí řeky Adige a přes Rivoli Veronese a Lazise zpět do Peschiery. (58-89 km). 6. den: Autobusem po východním pobřeží Lago di Garda do Rivy, kde navštívíme jeskynní vodopád Cascata Varone. Na závěr se projedeme po cyklostezce od jezera Ledro k jezeru Ampola a hezkou soutěskou sjedeme přes městečko Storo k jezeru Lago d’Idro, sevřenému skalními masívy. (Cca 37 km). Odjezd do ČR.  7. den: Návrat do Brna v časných ranních hodinách

Základní cena zahrnuje

 • 4× nocleh ve 4lůžkových klimatizovaných mobilních domech Lux v Camping Bella Italia***** ve městě Peschiera
 • dopravu lux. busem z Brna + podpora busu na místě
 • přepravu jednoho jízdního kola v cyklovleku
 • služby sportovního instruktora CK, infomateriál
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilní dům
 • povinný závěrečný úklid 290 Kč/os.
 • pobytovou taxu 1,1 €/os. od 13 let/noc (povinná platba v místě)
 • vstupné v rámci fakultativního programu:
 • trajekt Maderno–Torri 8 €/os. s jízdním kolem

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Victoria, IČ: 16312520. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Peschiera
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 415
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Lago di Garda - Jih, Verona a Lago d’Idro
  Itálie, Peschiera

Původní cena
7 070 Kč/os

Cena
5 772 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 415

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 2 osoby - 1do + di)
2
5 772 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč