Laube

  Rakousko, Rakouská jezera, Klopeiner See

Laube

    Rakousko, Rakouská jezera, Klopeiner See
Původní cena
2 305 Kč/os

Cena od
2 177 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 417
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis ubytování

3-pokojový dům. Objekt vhodný pro 4 dospělé osoby + 2 děti. Dostatek prostoru, pěkně a útulně zařízeno: vstupní hala/předsíň. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Terasa částečně krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen. Hlásič kouře. Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny bytové jednotky.

Popis

Malý, útulný bungalov 'Laube'. 300 m od centra, klidná poloha, 200 m od jezera, ve slepé ulici. Společné: přírodní pozemek. Stolní tenis (skluzavka, pískoviště). V domě: WiFi. Úzký příjezd. Parkovací místo u domu. Supermarket 700 m, restaurace 200 m, bar 250 m, kavárna 300 m, autobusová zastávka 200 m, pláž ke koupání 350 m. Golfové hřiště 4 km, tenis 2 km, od domu vedou turistické trasy 10 m, horská železnice 22 km. Zajímavosti v okolí: Walderlebniswelt 250 m, Vogelpark Turnersee 4 km, Wildensteiner Wasserfall 12 km. Jezera v okolí: Kleinsee, Turnersee. Upozornění: dětská výbava na dotaz.

Základní cena zahrnuje

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Parkování
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základní cena nezahrnuje

 • Poplatek z pobytu - 2.3 EUR za osobu/den
 • Pes (povolen max. 1) - 7.0 EUR za den

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

 • Lokalita dle CK: Korutany
 • Místo dle CK: Klopeiner See

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 807 417
dnes zavřeno

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Laube
    Rakousko, Rakouská jezera, Klopeiner See

Původní cena
2 305 Kč/os

Cena od
2 177 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 807 417

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
13 057,09 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč