Lázeňský relax v lázních Jáchymov, hotel Běhounek, Villa Dalibor

Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Lázeňský relax v lázních Jáchymov, hotel Běhounek, Villa Dalibor

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov
Číslo zájezdu: 2 307 097
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Jáchymov, město ležící v krušnohorském údolí je proslulé svými lázněmi a poklidnou atmosférou. První privátní lázničky zde vznikly v r. 1906. Už o pět let později byla otevřena první státní lázeňská budova. Velmi dobré léčebné účinky vedly k rozhodnutí postavit lázeňský hotel - dnešní Radium Palace, který byl otevřen v roce 1912 a náležel k tomu nejlepšímu, co mohla Evropa v té době nabídnout. Léčily se tu především významné osobnosti politického, průmyslového a kulturního života. Ve třicátých letech 20.století navštívilo lázně na devět tisíc hostů ročně. Radiové lázně se těšily světové proslulosti. Roku 1975 zahájilo provoz moderní lázeňské sanatorium akademika Běhounka a po dalších sedmnácti letech byly otevřeny další lázeňské domy.

Hotel Běhounek*** Superior: nově modernizovaný hotel s nádherným výhledem na Krušné hory leží v lázeňské čtvrti a má všechny služby pod jednou střechou.

Villa Dalibor*** je depandance z roku 1930, patřící k lázeňskému hotelu Běhounek, v jehož blízkosti se nachází a je s ním spojena krytým koridorem. Recepce a služby jsou v hotelu Běhounek.

Hotel Astoria***: nově zrekonstruovaný komplex historických budov se nachází přímo v klidném lázeňském centru Jáchymova, naproti Aquacentru Agricola. Součástí hotelu je plně prosklená restaurace u oblíbeného vodopádu a jezírka. K dispozici je příjemná nadčasová terasa s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor. Hotel je zapojen do projektu „Cyklisté vítáni“. Vybavení: recepce, výtah, Wi-Fi, ve vzdálenosti 50 metrů je v Aquacentru Agricola (vnitřní bazén, sauna, solná jeskyně, wellness), kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, kadeřnictví, úschovna kol a lyží, úschovna zavazadel, parkoviště. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha nebo vana, WC, TV/SAT, rádio, minibar, telefon, Wi-Fi, zabudovaný trezor nebo trezor na recepci. Župan na vyžádání - zdarma Stravování: polopenze formou bufetu.

Komplex Curie*** v centru, jednotlivé budovy (Praha – Curie – Elektra) jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všechny služby aniž by opouštěli budovu. Vybavení: recepce, výtah, směnárna, internetový koutek, kavárna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, úschovna kol a lyží.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha nebo vana, WC, TV/SAT, rádio, minibar, telefon, Wi-Fi, trezor, fén, župan.

Radonová koupel

Radonová voda nemá na rozdíl od jiných zdrojů účinky chemické, ale energetické. Unikátním zdrojem tohoto přírodního bohatství je Důl Svornost, který je nejstarším uranovým dolem na světě. Z tohoto dolu je radonová voda vedena potrubím o celkové délce 3000 m do jednotlivých balneoprovozů. Pomocí radonové vody probíhá v Lázních Jáchymov unikátní léčba pohytového aparátu. Léčení pomáhá při onemocnění kloubů, periferního nervového systému a páteře, kožních nemocech, léčbě Bechtěrevovy choroby apod.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek Kč 350/den - platba na místě.

Stravování

polopenze formou bufetu.

Wellness zóna

rehabilitační bazén, Whirlopool, Kneippův chodník – ZDARMA. Sauna za poplatek.

Lázeňské služby

lékař, radonové koupele, lázeňské procedury. ZDARMA rehabilitační bazén, Kneippův chodník, Whirlpool (denně 60minut), za poplatek finská sauna.

Základní cena zahrnuje

  • za osobu: 3x ubytování, polopenzi formou bufetu, 1x klasickou masáž (částečnou), 1x oxygenoterapii. 1x radonovou koupel, 1x solnou jeskyni (45 minut) v lázeňském centru Agricola.

Základní cena nezahrnuje

  • místní taxu cca Kč 35 osoba a noc od 18 let – platba na místě. Parkování 150Kč/den – platba na místě.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Karlovarský kraj, Jáchymov

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 307 097
dnes 10–17 h

Nezávazná objednávka

Lázeňský relax v lázních Jáchymov, hotel Běhounek, Villa Dalibor
  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Jáchymov

Cena
6 920 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 307 097

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 920 Kč