LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně - POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (3)

Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Janské Lázně

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně - POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (3)

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Janské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Ubytování

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované (např. v depandanci Réva 2 - lůžkové, v depandanci Bellevue 1 - lůžkové), Spr.+WC, SAT/TV, lednice
Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK neragantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář.
Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka).
 
b) 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované
(např. v depandanci Bellevue), společné Spr.+WC na chodbě, SAT/TV, lednice. 
Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK neragantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář.
Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka).
c) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje BELLIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje.
d) hotel RÉVA: 2 - lůžkové pokoje PLUS rekonstruované, Spr.+WC, SAT/TV, lednice
e) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje IRIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi, BALKON (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje.
f) hotel TERRA: 1 - lůžkové pokoje VERONICA, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi

Vybavení

Centrum lázní tvoří tři hlavní domy - Lázeňský Dům, Janský Dvůr a lázeňský hotel Terra, které jsou navzájem propojeny spojovacími chodbami, v okolí jsou pak další lázeňské domy.
LÁZEŇSKÝ DŮM:
zde je Balneocentrum: masáže, vodoléčebné procedury (vanové koupele, plavání, cvičení v bazénu), rašelinové zábaly, parafín, plynové injekce, kinezioteping aj.
Lázeňský hotel TERRA***+, leží v lázeňském centru, 68 lůžek, budova je propojena spojovací chodbou s Lázeňským Domem a Aquacentrem. Hotel Terra je vybaven výtahem a Wi-Fi internetem.
Lázeňský dům EVROPA, vzdálenost cca 5 min od lázeňského centra po hlavní komunikaci, 55 lůžek (převážně jednolůžkové pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, lednička a příruční trezor). V jednotlivých poschodích jsou čajové kuchyňky, k dispozici výtah.
Lázeňský dům RÉVA, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 5 min, 77 lůžek, pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, lednička, příruční trezor. Na poschodích jsou čajové kuchyňky, k dispozici výtah a Wi-Fi internet.
Lázeňský dům SLOVAN, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 3 min, 11 pokojů
Lázeňský dům BELLEVUE, vzdálenost cca 5 min od lázeňského centra po hlavní komunikaci, 21 lůžek, pokoje se společným sociálním zařízením na patře, SAT/TV, lednička, příruční trezor. V objektu je restaurace a kavárna s celodenním provozem (v provozu od 1.7.2015)
Mapka Janských Lázní ke stažení ZDE.

Strava

dle typu pobytu. Hosté ubytováni v depandancích dochází na stravu do centrální jídelny (cca 600 m)
Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava s příplatkem 150 Kč / os. /den (platba na místě).
Další dietní strava za příplatek cca 100 Kč /den (nutné dopředu nahlásit požadavek).

Další možnosti

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

 • Rozhledna na Černé hoře (vzdálenost 5,3 km), 1 260 m. n. m., 106 schodů
  Jednadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Sněžku, Růžovou horu, Dlouhý hřeben, Vraní hora, Orlické hory, Českomoravská vrchovina, Trosky, Bezděz, Ještěd. Rozhledna byla původně lanový sloup. V blízkosti se nachází Černohorské rašeliniště.
  Provozní doba (bez záruky): letní prázdniny (denně 10:15 - 16:00, za příznivého počasí do 17:00), mimo letní prázdniny (prac. dny 14:15 - 16:00, víkend 10:15 - 16:00)
  Vstupné (bez záruky): 10 Kč
 • Rozhledna na Zlaté vyhlídce (vzdálenost 2,6 km), 807 m. n. m., 70 schodů
  Dvaadvacetimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Broumovsko, Orlické hory, Podkrkonoší a Krkonoše.
  Provozní doba (bez záruky): neomezeně
  Vstupné (bez záruky): zdarma
Další služby

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Eurocard, Mastercard.
Doobjednání procedur pro dětského klienta (lze pouze na základě předchozí domluvy a to z důvodu, aby byla volná kapacita v rehabilitacích (při objednávce již sdělit, které procedury by klienti pro dítě požadovali).

Koupání

AQUACENTRUM v areálu lázní - rehabilitační bazén s vodní plochou 230 m2 (hloubka od 1,2 do 1,5 metrů). Je napouštěn léčivými vodními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen. Dále k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž jedna má teplotu 32°C, sauna, parní box a ochlazovací bazének, za příplatek masáže (např. Havajská masáž Lomi Lomi a masáž lávovými kameny).

Parkování

50 Kč /den:

Pobyt se zvířetem

nepovolen

Poloha

Janské Lázně jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. Rozprostírají se na úpatí Černé hory (1299 m n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do Krkonošského národního parku jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty. Dále je zde nepřeberný výběr méně či více adrenalinových aktivit, jako např. lanový park, sjezd na koloběžkách z Černé hory, lukostřelba, jízda na koni, tandemový paragliding, paintball, terénní čtyřkolky, rafting a další.
Lázeňská léčba využívá kromě přírodních léčivých zdrojů moderní rehabilitační metody s celou řadou dalších léčebných prostředků. Přírodními léčivými zdroji Janských Lázní jsou termální minerální voda a lokální podhorské klima. V současné době se léčí v lázních široké spektrum chorob. Jsou to onemocnění svalová, nervová, respirační, metabolická a ortopedická. To znamená, že sem přijíždějí pacienti s bolestmi zad, záněty a jinými chorobami nervů, pacienti po zánětech mozku a mozkových blan, po poliomyelitidě (dětské obrně), po cévních příhodách mozkových, po implantaci kloubních náhrad, po úrazech a operacích obratlových plotének, s netuberkulózními onemocněními dýchacích cest.

Poznámka

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v cca od 16.45 v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Další časy stravování Vám budou sděleny při nástupu na pobytu.
V případě neuvolnění pokoje ve stanovené lhůtě do 10:00 hod jsou Lázně oprávněny klientovi účtovat 2/3 ceny z částky pobytu za další den.

Příjezd autem

Od Prahy po silnici R10 Mladá Boleslav, č. 16 Jičín, Horka u Staré Paky, Hostinné, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, značeno poutači. Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.
Mapka Janských Lázní ke stažení ZDE.

Příjezd autobusem

Přímé autobusové spoje z Prahy, Pardubic, Hradce Králové a Trutnova. Zastávka 'Janské Lázně - Kolonáda' od 300 m.
Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci (není-li kvůli dopravním omezením uvedeno v pokynech na voucheru jinak).

Příjezd vlakem

Nejbližší vlakové nádraží je ve Svobodě nad Úpou (3 km), odtud autobusem do Janských Lázní.
Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.

Programový pobyt č. 1

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH (7 dnů / 6 nocí, pobyt NE - SO)
- 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (kat. a/b),
- 6x polopenze - snídaně jednotná, večeře výběr ze dvou jídel nebo jednotné (v neděli a čtvrtek studený talíř, v pondělí jednotné menu). Na stravu se dochází do lázeňské jídelny CENTRUM (cca 200 - 300 m, od Révy 5 min chůzí)
- 6x volný vstup do Aquacentra a fitness centra (2 hod denně),
- 1x uhličitá koupel suchá,
- 1x skupinové cvičení,
- 1x Nordic Walking s instruktorem + zapůjčení holí na celou dobu pobytu
BONUS 10 % sleva na další procedury z výběru volně prodejných procedur.
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)

Programový pobyt č. 2

POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (4 dny / 3 noci, nástup PO - ČT)
- 3x ubytování b) - g),
- 3x polopenze v hotelové jídelně Terra (snídaně formou bufetu, večeře možnost výběru ze 3 menu)
- 1x klasická masáž částečná,
- 1x perličková koupel,
- 1x parafín na ruce,
- 3x volný vstup do Aquacentra a fitness (2 hod denně),
- připojení Wi-Fi,
- zapůjčení županu (jen u hotelu Terra)
BONUS 10% sleva na další procedury z výběru volně prodejných procedur
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)

Programový pobyt č. 3

KRKONOŠSKÁ LYŽOVAČKA (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný) v termínech 2.1. - 31.3.19
- 4x ubytování v kat. b) nebo c),
- 4x polopenze v hotelové jídelně Terra (snídaně formou bufetu, večeře možnost výběru ze 3 menu)
- 1x klasická masáž částečná,
- 1x perličková koupel,
- 4x volný vstup do Aquacentra a fitness (2 hod denně),
- zapůjčení županu,
- připojení Wi-Fi
BONUS 10% sleva na další procedury z výběru volně prodejných procedur, ZDARMA karta na Ski bus
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)

Upozornění

Janské Lázně leží v horském terénu, není vhodné pro špatně pohyblivé osoby.

Lyžování

SkiResort ČERNÁ HORA-PEC (od 700 m) - až 1260 m.n.m., 8 místná kabinová lanovka, 4 sedačková lanovka Protěž, 22 vleků, zasněžování, večerní lyžování, občerstvení, lyžařská škola, půjčovna lyžařských potřeb, servis, skibus.
SkiResort ČERNÁ HORA je lyžařským regionem s platností společné jízdenky, vzniklý spojením lyžařských areálů v Janských Lázních, Černém Dole a Svobodě nad Úpou. SkiResort ČERNÁ HORA nabízí návštěvníkům rozmanité lyžařské terény s celkovou délkou sjezdovek 20km (77% vybaveno technickým sněhem), 4 lanovými dráhami a 22 lyžařskými vleky, kde si každý lyžař či snowboardista jistě najde to 'své'. V hlavní sezóně je přeprava lyžařů mezi areály zajištěna skibusy.
Skibusová zastávka je přímo na autobusové zastávce (ve vzdálenosti z Bellevue, Evropy 200 - 300m a z Révy cca 5 min lehkou chůzí).

Akční nabídka

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDUROU od 4 990 Kč

Proč k nám?

Proč Lázně Janské Lázně:- jedny z nejstarších lázní v Čechách
- lázeňství spojené s wellnessem
- krásné AQUACENTRUM s bazénem, vířivkami a saunami, parní komorou
- v zimě ráj pro lyžaře - SkiResort Černá Hora - Pec
- v létě ráj pro turisty - lanovka na Černou horu, koloběžky, adrenalinový park, turistika, cykloturistika
- dokoupené procedury nad rámec balíčku je možné na místě platit poukázkami

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • Rekreační poplatek 26,-Kč/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Krkonoše
 • Místo dle CK: Jánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 861 921
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ - Janské Lázně - POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (3)
  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Janské Lázně

Cena
3 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 861 921

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 890 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč