Termín:
5. 1. – 11. 1. 2020
Počet dní:
7 (ne – so)
Počet nocí:
6
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

UBYTOVÁNÍ

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované (např. v depandanci Réva 2 - lůžkové, v depandanci Bellevue 1 - lůžkové), Spr.+WC, SAT/TV, lednice Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK neragantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář. Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka).   b) 2 - lůžkové pokoje nerekonstruované (např. v depandanci Bellevue), společné Spr.+WC na chodbě, SAT/TV, lednice.  Příp. je možné realizovat v jiných depandancích (dle dostupnosti volné kapacity) - CK neragantuje přesný název depandance, určuje přijímací kancelář. Všechny pokoje mají samostatná lůžka (nejsou k dispozici manželské lůžka). c) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje BELLIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje. d) hotel TERRA: 2 - lůžkové pokoje IRIS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi, BALKON (manželská postel o šíři 180 cm s možností oddělení na dvě samostatná lůžka o šíři 90 cm). Neobsazené lůžko se netoleruje. f ) hotel TERRA: 1 - lůžkové pokoje VERONICA, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, trezor, telefon, fén, Wi-Fi g) hotel RÉVA: 2 - lůžkové pokoje PLUS rekonstruované, Spr.+WC, SAT/TV, lednice Některé pokoje v hotelu TERRA jsou bezbariérové. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

STRAVA

dle typu pobytu. Hosté ubytováni v depandancích dochází na stravu do centrální jídelny (cca 600 m) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava s příplatkem 150 Kč / os. /den (platba na místě). Další dietní strava za příplatek cca 100 Kč /den (nutné dopředu nahlásit požadavek).

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Dovolená POD ROZHLEDNOU: • (vzdálenost 5,3 km), 1 260 m. n. m., 106 schodů Jednadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Sněžku, Růžovou horu, Dlouhý hřeben, Vraní hora, Orlické hory, Českomoravská vrchovina, Trosky, Bezděz, Ještěd. Rozhledna byla původně lanový sloup. V blízkosti se nachází Černohorské rašeliniště. Provozní doba (bez záruky): letní prázdniny (denně 10:15 - 16:00, za příznivého počasí do 17:00), mimo letní prázdniny (prac. dny 14:15 - 16:00, víkend 10:15 - 16:00) Vstupné (bez záruky): 10 Kč • (vzdálenost 2,6 km), 807 m. n. m., 70 schodů Dvaadvacetimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Broumovsko, Orlické hory, Podkrkonoší a Krkonoše. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Eurocard, Mastercard. Doobjednání procedur pro dětského klienta (lze pouze na základě předchozí domluvy a to z důvodu, aby byla volná kapacita v rehabilitacích (při objednávce již sdělit, které procedury by klienti pro dítě požadovali).

DÍTĚ

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH: Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA Ostatní BALÍČKY: Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA

KOUPÁNÍ

AQUACENTRUM v areálu lázní - rehabilitační bazén s vodní plochou 230 m2 (hloubka od 1,2 do 1,5 metrů). Je napouštěn léčivými vodními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen. Dále k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž jedna má teplotu 32°C, sauna, parní box a ochlazovací bazének, za příplatek masáže (např. Havajská masáž Lomi Lomi a masáž lávovými kameny).

PARKOVÁNÍ

50 Kč /den:

POBYT SE ZVÍŘETEM

nepovolen

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v cca od 16.45 v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Další časy stravování Vám budou sděleny při nástupu na pobytu. V případě neuvolnění pokoje ve stanovené lhůtě do 10:00 hod jsou Lázně oprávněny klientovi účtovat 2/3 ceny z částky pobytu za další den.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH (7 dnů / 6 nocí, pobyt NE - SO)
- 6x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (kat. a/b), - 6x polopenze - snídaně jednotná, večeře výběr ze dvou jídel nebo jednotné (v neděli a čtvrtek studený talíř, v pondělí jednotné menu). Na stravu se dochází do lázeňské jídelny CENTRUM (cca 200 - 300 m, od Révy 5 min chůzí) - 6x volný vstup do Aquacentra a fitness centra(2 hod denně), - 1x uhličitá koupel suchá - 1x skupinové cvičení, - 1x Nordic Walking s instruktorem + zapůjčení holí na celou dobu pobytu BONUS 15 % sleva na další procedury z výběru volně prodejných procedur. BONUS 20 % sleva na aktivity a půjčovnu sportovních potřeb K+K Ski School Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko bez stravyí ZDARMA. Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

POBYT NEJEN PRO RODINU S DĚTMI (4 dny / 3 noci, nástup PO - ČT)
- 3x ubytování b) - g), - 3x polopenze v hotelové jídelně Terra (snídaně formou bufetu, večeře možnost výběru ze 3 menu) - 1x klasická masáž částečná, - 1x perličková koupel, - 1x parafín na ruce, - 3x volný vstup do Aquacentra a fitness (2 hod denně), - připojení Wi-Fi, - zapůjčení županu (jen u hotelu Terra) BONUSY: - 10% sleva na volně prodejné procedury - 20% sleva na aktivity a půjčovnu sportovních potřeb K+K Ski School. Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

KRKONOŠSKÁ LYŽOVAČKA (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný) v termínech 2.1. - 31.3.19
- 4x ubytování v kat. b) nebo c), - 4x polopenze v hotelové jídelně Terra (snídaně formou bufetu, večeře možnost výběru ze 3 menu) - 1x klasická masáž částečná, - 1x perličková koupel, - 4x volný vstup do Aquacentra a fitness (2 hod denně), - zapůjčení županu, - připojení Wi-Fi BONUSY: - 10% sleva na volně prodejné procedury - 10% sleva na vícedenní Skipas pro Skiresort Černá hora - Pec (v zimní sezoně), karta na skibus zdarma - 20% sleva na aktivity a půjčovnu sportovních potřeb K+K Ski School. Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská cena neobsahuje procedury (pouze vstup do aquacentra)

UPOZORNĚNÍ

Janské Lázně leží v horském terénu, není vhodné pro špatně pohyblivé osoby.

REKREAČNÍ POPLATEK

15,- Kč /den

AKČNÍ NABÍDKA

TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDUROU od 3 790 Kč v termínech 2.1. - 27.1. a 8.3. - 30.5. a 13.9. - 14.12.20

PROČ K NÁM ?

Proč Lázně Janské Lázně: - jedny z nejstarších lázní v Čechách - lázeňství spojené s wellnessem - krásné AQUACENTRUM s bazénem, vířivkami a saunami, parní komorou - v zimě ráj pro lyžaře - SkiResort Černá Hora - Pec - v létě ráj pro turisty - lanovka na Černou horu, koloběžky, adrenalinový park, turistika, cykloturistika - dokoupené procedury nad rámec balíčku je možné na místě platit poukázkami

VYBAVENÍ

Centrum lázní tvoří tři hlavní domy - Lázeňský Dům, Janský Dvůr a lázeňský hotel Terra, které jsou navzájem propojeny spojovacími chodbami, v okolí jsou pak další lázeňské domy. LÁZEŇSKÝ DŮM: zde je Balneocentrum: masáže, vodoléčebné procedury (vanové koupele, plavání, cvičení v bazénu), rašelinové zábaly, parafín, plynové injekce, kinezioteping aj. Lázeňský hotel TERRA***+, leží v lázeňském centru, 68 lůžek, budova je propojena spojovací chodbou s Lázeňským Domem a Aquacentrem. Hotel Terra je vybaven výtahem a Wi-Fi internetem. Lázeňský dům EVROPA, vzdálenost cca 5 min od lázeňského centra po hlavní komunikaci, 55 lůžek (převážně jednolůžkové pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, lednička a příruční trezor). V jednotlivých poschodích jsou čajové kuchyňky, k dispozici výtah. Lázeňský dům RÉVA, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 5 min, 77 lůžek, pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, lednička, příruční trezor. Na poschodích jsou čajové kuchyňky, k dispozici výtah a Wi-Fi internet. Lázeňský dům SLOVAN, mimo lázeňské centrum, vzdálenost cca 3 min, 11 pokojů Lázeňský dům BELLEVUE, vzdálenost cca 5 min od lázeňského centra po hlavní komunikaci, 21 lůžek, pokoje se společným sociálním zařízením na patře, SAT/TV, lednička, příruční trezor. V objektu je restaurace a kavárna s celodenním provozem (v provozu od 1.7.2015) Mapka Janských Lázní ke stažení

POLOHA

Janské Lázně jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. Rozprostírají se na úpatí Černé hory (1299 m n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do Krkonošského národního parku jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty. Dále je zde nepřeberný výběr méně či více adrenalinových aktivit, jako např. lanový park, sjezd na koloběžkách z Černé hory, lukostřelba, jízda na koni, tandemový paragliding, paintball, terénní čtyřkolky, rafting a další. Lázeňská léčba využívá kromě přírodních léčivých zdrojů moderní rehabilitační metody s celou řadou dalších léčebných prostředků. Přírodními léčivými zdroji Janských Lázní jsou termální minerální voda a lokální podhorské klima. V současné době se léčí v lázních široké spektrum chorob. Jsou to onemocnění svalová, nervová, respirační, metabolická a ortopedická. To znamená, že sem přijíždějí pacienti s bolestmi zad, záněty a jinými chorobami nervů, pacienti po zánětech mozku a mozkových blan, po poliomyelitidě (dětské obrně), po cévních příhodách mozkových, po implantaci kloubních náhrad, po úrazech a operacích obratlových plotének, s netuberkulózními onemocněními dýchacích cest.

PŘÍJEZD AUTEM

Od Prahy po silnici R10 Mladá Boleslav, č. 16 Jičín, Horka u Staré Paky, Hostinné, Svoboda nad Úpou, Janské Lázně, značeno poutači. Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci. Mapka Janských Lázní ke stažení

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Přímé autobusové spoje z Prahy, Pardubic, Hradce Králové a Trutnova. Zastávka 'Janské Lázně - Kolonáda' od 300 m. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.

PŘÍJEZD VLAKEM

Nejbližší vlakové nádraží je ve Svobodě nad Úpou (3 km), odtud autobusem do Janských Lázní. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na Po příjezdu se klienti hlásí v Janském Dvoře na recepci.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Atis, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Jánské Lázně

LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ

Číslo zájezdu: 1449170
Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Janské Lázně

Všechny termíny a možnosti (358)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
Ne 12.1 – So 18.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci, bez soc. zař.
7 dní
polopenze
3 790 Kč
Autem
Ne 19.1 – So 25.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci, bez soc. zař.
7 dní
polopenze
3 790 Kč
Autem
Ne 5.1 – So 11.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 12.1 – So 18.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 19.1 – So 25.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 8.3 – So 14.3.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 15.3 – So 21.3.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 22.3 – So 28.3.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 12.1 – So 18.1.2020
jednolůžkový pokoj
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 19.1 – So 25.1.2020
jednolůžkový pokoj
7 dní
polopenze
3 890 Kč
Autem
Ne 5.1 – Čt 9.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Po 6.1 – Pá 10.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Út 7.1 – So 11.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
St 8.1 – Ne 12.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Čt 9.1 – Po 13.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Pá 10.1 – Út 14.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
So 11.1 – St 15.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Ne 12.1 – Čt 16.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Po 13.1 – Pá 17.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Út 14.1 – So 18.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
St 15.1 – Ne 19.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Čt 16.1 – Po 20.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Pá 17.1 – Út 21.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
So 18.1 – St 22.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč
Autem
Ne 19.1 – Čt 23.1.2020
2 lůžkový pokoj v depandanci
5 dní
polopenze
4 310 Kč