Lázně Libverda, rodinná dovolená v Jizerských horách, hotel Lesní Zátiší+Panorama

Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Lázně Libverda

4/5

Lázně Libverda, rodinná dovolená v Jizerských horách, hotel Lesní Zátiší+Panorama

  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Lázně Libverda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. K dispozici je i Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk. V Lázních Libverda pobývaly významné osobnosti, např. císař Josef II., velkokněžna Anna Fjodorovna, Carl Maria von Weber, Josef Jungmann, Franz Kafka, Jan Masaryk a mnoho dalších.

Hotel Lesní Zátiší*** se nachází 400 metrů od kolonády a svou polohou je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Hotel PANORAMA*** se nachází v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek Kč 300/den - platba na místě.

Ubytování

v hotelu Lesní Zátiší***: dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlky (cca 18 m2), koupelna se sprchou, lednička, TV-SAT, telefon, trezor, kávový a čajový set, župan, Wi-Fi. Při příjezdu je na pokoji minerální voda zdarma. K dispozici jsou také mezonetové pokoje pro až 5 osob.

v hotelu Panorama***: Typ Standard - rozloha cca 20 m2, světlé pokoje s nádherným výhledem na Jizerské hory, prostorné koupelny (sprcha/WC), lednička, Wi-Fi, TV-SAT, telefon, trezor, župan, Wi-Fi. Typ Suoerior - navíc kávový a čajový set a při příjezdu je na pokoji minerální voda zdarma.

Stravování

polopenze formou bufetu v hlavní budově jídelním sále Clam-Gallas Palace – cca 200 metrů od hotelu Panorama, cca 400 metrů od hotelu Lesní Zátiší.

Základní cena zahrnuje

  • 6/2 x ubytování s polopenzí - bufet, 1x voucher na odpolední kávu a zákusek, 3x denně pitnou kúru, 1x klasickou masáž, 1x oxygenoterapii, 1x privátní saunu a bazén (60 minut), denně bezplatný vstup do Fitness, 2x minigolf (60 minut), volný vstup do Relaxlesíku a Fitparku, společenská hra na pokoji, dárek pro malého návštěvníka, Wi-Fi připojení, parkování. Dítě do17.9 let bez procedur. Při pobytu na 6 nocí: navíc 1x uhličitanová koupel.
  • V pokojích Superior je navíc kávový a čajový set a 1 lahev minerálky při příjezdu.

Základní cena nezahrnuje

  • místní taxu Kč 30 / osoba a den - platba na místě. Při pobytech o vánocích a silvestru je povinný příplatek : Štědrý den: od 13 let Kč 380, 7-12.9 let Kč 210. U silvestrovského pobytu : od 13 let Kč 1.280, 7-12.9 let Kč 690.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Lokalita dle pořadatele: Liberecký kraj, Libverda

800 656 610 Číslo zájezdu: 1 988 820
dnes 8–18 h

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Liberecký kraj

4/ 5 6 recenzí


Helena listopad 2018
Hotel Central - ubytování Lučina. Nebyli jsme spokojeni, v zakoupeném voucheru jsme měli potvrzenou snídani formou bufetu, skutečnost byla taková, že bufetem se roz... celá recenze


Marie srpen 2018
V Lázních Libverda se dá vybrat lépe. Velice levné a majitel určitě ví proč. Rozhodnete li se toto zařízení navštívit, zaplaťte přes slever, či jiný portál, který toto ... celá recenze


Blanka Zikmundova červen 2018
Blanka Zikmundova. V hotelu Central jsem byla velice spokojena.... celá recenze

Nezávazná objednávka

Lázně Libverda, rodinná dovolená v Jizerských horách, hotel Lesní Zátiší+Panorama
  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Lázně Libverda

Cena
3 580 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 988 820

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 580 Kč