LE BALZE

Itálie, Italská jezera, Umbrie, Castiglione del Lago, Lago Trasimeno

LE BALZE

  Itálie, Italská jezera, Umbrie, Castiglione del Lago, Lago Trasimeno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

venkovská usedlost, která si po rekonstrukci uchovala svůj původní charakter dřeva, terakotových dlaždic a kamene, se nachází v horách Pratomagno v horní části Valdarno. Obklopená krásnou přírodou a geologickými útvary, které byly po staletí tvořeny erozí.

Ubytování

vkusně zařízené apartmány s vybaveným kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT. #B3 IL TULIPANO: (36 m2, max. 3 osoby)/# apartmán v přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT a rozkládacím lůžkem, ložnice s dvojlůžkem, SPR+WC. #B5 ORCHIDEA: (42 m2, max. 5 osob)/# apartmány v poschodí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT a rozkládacím dvojlůžkem, dvoulůžko a možnost přidání jednoho lůžka, SPR+WC. #D6 LA ROSA: (75 m2, max. 6 osob)/# v přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou nádobí, kávovarem, mikrovlnnou troubou, TV/SAT, ložnice s dvojlůžkem a vlastní SPR+WC (vhodné pro osoby se zdravotním postižením, průchozí pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC. Na 1. poschodí (přístup vnitřním schodištěm) - ložnice s dvojlůžkem, terasa.

Postýlka

na vyžádání, nutné objednat při rezervaci, zdarma.

Služby

velká zahrada se zahradním nábytkem, bazén (6x12 m, hloubka 1,40 m, otevřený 11/5-28/9), malá restaurace, barbecue, Wi-Fi (zdarma).

Parkování

u vily.

Vzdálenost od centra

Castelfranco di Sopra 2 km, Arezzo 40 km.

Zvíře

povolené, na vyžádání, 5 €/den.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě
  • závěrečný úklid (mimo kuchyňský kout) 30 €/IL TULIPANO, 40 €/ORCHIDEA, 60 €/LA ROSA.
  • Nepovinné příplatky: topení 4,5 €/m3. Kauce: 150 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Umbrie, Castelfranco di Sopra

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 007 745
dnes 12–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

LE BALZE
  Itálie, Italská jezera, Umbrie, Castiglione del Lago, Lago Trasimeno

Cena od
2 460 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 007 745

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
9 750 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč